Как изчезват коликите??

  • 4 815
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте мами, интересуваме как при вашите бебета изчезнаха коликите. Имаше ли периоди, през който ту ги има ту ги няма или постепенно намаляха и изчезнаха??Аз си мислех, че при нас са преминали, но от няколко дена бебчето ми започна да плаче вечер със симптоми на колики...Чудя се дали може да са колики или е нещо друго!!

# 1
  • Мнения: 8 163
Мисля, че е трудно да се каже. Вероятно намаляват постепенно, а бебето спира да плаче тогава, когато болката мине под прага на "забелязване" или е по-слаба от друг фактор, който привлича вниманието.

Важното е, че и този период отминава.

Пропуснах да отбележа, че ако са истински колики, обикновено минават в края на третия месец.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 20:55 от Фея-кръстница

# 2
  • Мнения: 468
 Не си спомням за да споделя опит, но предполагам, че не е задължително да са всеки ден. Ако се кърми бебето зависят от храната на майката.

# 3
  • Мнения: 1 900
При нас изчезнаха щом почнахме 4 месец. Peace

# 4
  • Мнения: 4 335
Оф,болната ми тема SadПри нас бяха на етапи,ту силни и много пла4еше,ту по-слабу,ту из4езваха и пак се появяваха.Все още понякога го боли корем4ето и мрьнка,в такива моменти има и газове.Акаше през ден,затова от няколко дена го захранвам,от както яде пюренца всеки ден пьлни памперса и сме по-добре,пу-пу,ве4е не смея да се похваля.Мислех,4е като стане на три месеца и коликите заведньж ще спрат,да,ама не стана то4но така.Дано ви минат по-бьрзо Hug

# 5
  • Мнения: 662
С времето  Wink.

# 6
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Коликите изчезват с .......времето  Crazy

# 7
  • Мнения: 9 814
Моето дете не е имало колики.
Но, все пак си мисля, че минават с времето.

# 8
  • Мнения: 10 983
Моето дете също не е имало колики и от личен опит не мога да дам съвет. От това, което съм чела и чувала, лек за тях няма и изчезва с времето. А колко ще траят и дали ще ги има, това е индивидуално.

# 9
  • Мнения: 2 111
Коликите ни започнаха от 15 ден и продължиха 3 седмици,като не се били всеки ден.И един ден просто изчезнаха.

# 10
  • Мнения: 1 080
При нас щом спряхме капките, спряха и коликите му!!!    Thinking Thinking Thinking           

# 11
  • Мнения: 4 335
При нас щом спряхме капките, спряха и коликите му!!!    Thinking Thinking Thinking           
Какви капки даваш newsm78

# 12
  • Мнения: 583
Дъщеря ми нямаше "страшни" колики за които да си спомням, но каквото и да беше си отиде както и дойде-неусетно.

# 13
  • Мнения: 2 447
Дъщеря ми нямаше "страшни" колики за които да си спомням, но каквото и да беше си отиде както и дойде-неусетно.
Peace

# 14
  • Мнения: 4 784
Имаше периоди. Към петия - шестия месец се появиха отново. Цяла седмица мина докато се присетя защо детето ми започна да се буди нощем и да плаче.

Общи условия

Активация на акаунт