Къде да се оплача от комшийския кон ?

  • 5 461
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 068
Кажете ми къде да се оплача от коня на комшията и от комшията  newsm78
Оставя го пред моя двор да яде и .....  Close стана  кочина пред нас  ooooh!

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това в София ли се случва? Shocked

# 2
  • Мнения: 581
 На арменския поп.

# 3
  • Мнения: 2 068
Това в София ли се случва? Shocked
да
и не е само неговия кон
преди няколко месеца други комшии имаха пуйки, гъски и кокошки които се разхождаха по улицата  Close

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Оплачи се в общината, когато въпросния кон е там.

Тези коняри, нагляри, джамбази и прочие миризлявци си пускат гадовете да пасат след раб. време, т.е. след 17 часа, или събота и неделя Close

# 5
  • Мнения: 2 005
Като го връзва, ти пък го отвържи... Нека коня сам избере пътя си в живота...  newsm65 Пък може и нек`ви роми да го намерят и да го вземат с тях...  smile3540 ... и да го заведат на гости...  cook чувала съм , че понякога много ги умеят тез` работи... smile3520

# 6
  • Мнения: 600
а къде в софия имаш такива съседи newsm78

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Поредната пързалка.... Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 15 435
Що да е пързалка?Из нашия квартал редовно си шарят каруци с коне.Идват циганите да косят трева за тях и си я товарят в каруцата или ровят по кофите.В Модерно предградие цели стада си пасат по детските площадки.

# 9
че,то във Варна във Владиславово е пълно с коне и кокошки

# 10
  • Мнения: 2 068
Поредната пързалка.... Mr. Green
защо да е пързалка  newsm78 в нашия кв Хр. Ботев има поне 20 коня Rolling Eyes

не се много ясни снимките

# 11
  • Мнения: 2 197
Поредната пързалка.... Mr. Green
Как ще е пързалка? Ти знаеш ли колко дивни квартали има в София? Когато бях студентка (90-95 г) на поляната зад блоковете на ТУ пасяха не само коне, но и крави. В кв. Орландовци и Малашевци има предимно къщи, в повечето има кокошки, гъски, коне, пуйки и т.н. Има на много места останали незастроени между кварталите площи, в повечето все още съществуват малки къщи с какво ли не вътре. За съжаление София е пълна с всякакви обитатели. И понякога те са на крачка от новопостроени високи кооперации.

# 12
и аз имам същия проблем с коне и прочие ако някой измисли нещо по въпроса да свирка

# 13
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
 Shocked

# 14
  • Мнения: 483
И ти като нас, ще хабиш нерви и както каза една съфорумка: Всяка смежду-съседска свада прераства във война...
Ами не можете ли да оградите. Изгонете го, говорете с коняра ....Знам ли  newsm78
КОН  Shocked
Е, ние само с кон и коняр не сме се разправяли още! #Crazy Въпреки, че ми е идвало да стрелям на посоки  #2gunfire
Иначе където са контейнерите за боклук редовно идват с каруците си да товарят боклуци и докато го "Сортират" по критерии - това ми трябва, това НЕ, чупейки, удряйки и крещейки, става мазало. Ако се и изтропа на улицата вече картината е довършена ...
София, Свето Троица  Peace

Общи условия

Активация на акаунт