Проблеми с доставките на Прегнил?!

  • 756
  • 3
  •   1
Отговори
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Здравейте, момичета. Да се отчета, бременна съм в 6-та седмица, но още не смея да се зарадвам и похваля. Проблема е, че през ноември имах мисед и сега ми назначиха ампули "Прегнил" 3*1500 / 5000 нямало изобщо в аптечната мрежа/ първоначално през 5 дни, а от тази седмица през 7 дни докъм 12-13 с. от бременността. Дотук някак си намерих лекарството, но откакто започнах да търся за следващия път, от 7-8 аптеки, които обиколих, с триста зора намерих 3 ампули. Оказва се, че във Варна има проблем с доставките и това било нещо обичайно, понякога се загубвало от пазара, после пак се появявало. Е то хубаво, ама какво правим?! Та мисълта ми е, чули ли сте нещо подобно и ако на някой му се е налагало, как си ги набавяте?

# 1
  • Близо до София
  • Мнения: 896
преди около месец когато ми трябваха ампули Прегнил 5000 в няколко аптеки ми казаха че на П. 5000 няма доставка до края на август, но имаше Прегнил 1500.

# 2
Днес ми се наложи да търся Прегнил 5000 - оказа се, че отдавна са спрели доставките, има само от 1500 единици в много ограничени количества, до изчерпване.

# 3
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Днес ми се наложи да търся Прегнил 5000 - оказа се, че отдавна са спрели доставките, има само от 1500 единици в много ограничени количества, до изчерпване.
Това ми отговориха и на мен. През септември се очаквали следващите доставки.

Общи условия

Активация на акаунт