За студентските права...?

  • 490
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Трябваше да се дипломирам 2004 г, имам само 1 изпит и държавния.2006 г. си загубих студентските права, но внесох някаква такса и ми ги възтановиха.Имам 2 малки деца, и сега мисля да се явявавм и да приключа с този въпрос. Незнам обаче дали имам още право. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Във всеки случай тук отговор няма да получиш. Ако не си забелязала, ВУЗ-овете са автономни. Дори не пишеш къде си учила, а очакваш отговор. Отивай и си провери на място какво става, ако трябва чети си правилника на учебното заведение.

# 2
  • Мнения: 2 197
Единствено мога да ти кажа как стои въпроса за Свободния факултет в ТУ. За да се явиш на изпит внасяш таксата за текущия семестър. В момента ако я внесеш имаш шансове да се явиш на изпит и сега през сесията или септември. Ако не я внесеш сега - чак другата сесия можеш да се явиш. След като приключиш семестриално и получиш заверка - на държавен изпит. Предполагам, че там също плащаш такси.
Но както е казала RadostinaHZ във всички ВУЗ-ове има различни правила.
Но при всички положения трябва да се разбързаш, защото август месец ако намериш работеща канцелария ще е истинско чудо.

Общи условия

Активация на акаунт