На мама бозайничето

  • 965
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
Това е един бърз осведомителен бюлетин за маминия младеж Риско Бориско! Онзи ден момчето навърши два месеца, а е тооолкова голям. На дупето си носи внушителното тегло от 6,250 кг, а кошарката вече му умалява на дължина. Мамината върлина е цели 63 см.
Само моля никой да не пита кога и по колко яде.  Laughing Изобщо не знам. Нито часовете, нито интервалът, нито броят на храненията са ми известни, за количеството да не говорим. Кърмя го когато и където поиска - по улици, магазини, паркове и градинки; права, седнала, легнала и най-вече гонеща другите две деца. Мисля, че изразът "като селянка на полето" трябва да означава нещо като това. Само през нощта можем да се гушнем и да си папка на спокойствие. Очевидно обаче активният "полски" живот съвсем не му се отразява зле  Grinning

# 1
  • Мнения: 6 243
Деметра, я си признай, че му даваш пържоли на тоя човек. Какви 63 сантиметра, какви пет лева!!! Моята на 13 месеца е 73 см. Както се казва в такива случаи - ашколсун, ама много ти е хубаво млякото newsm10

# 2
  • Мнения: 3 777
Голям юнак да е жив и здрав.
Явно храненето на чист въздух оказва влияние. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 278
Аха! Пържолки, пържолки -  а ла кърмели  Laughing

# 4
  • Мнения: 249
 newsm09 newsm09 newsm09Поздравления на бебчо и на мама! smile3501
...Нашата хубавица беше толкова на 5 месеца. newsm62

# 5
  • Мнения: 271
Поздравления!!!
И най-вече за мама, че аз си имам две като твоите малките - на 16 и 2 месеца, а като си представя и още едно на 3г11м.... #Crazy Я кажи каква е рецептата, как се справяш? Да са ти живи и здрави слънчицата!  bouquet

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Ти затова си толкова стройна след 3 раждания, ми той те изсмукал змея Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер, супер Mr. GreenНай-обичам дебели бебенца Grinning

Ееееех, как искам и аз три дечица GrinningАма Деметра - барем една корделка не можахтре ли да произведете hahaha Joy Joy

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бравос, ашколсун!

# 9
  • Мнения: 1 278
Змайли, веселба ни е, признавам. Не се справям чак толкова добре обаче. Виждам зор да намирам за всеки поотделно време "заедно с мама". Другото (ядене, спане и пр.) са бели кахъри и вече не им обръщам толкова внимание.

Белинда, не ме настъпвай по корделката, моля те  Mr. Green Ще го сменям, то се знай (майстора)

# 10
  • Мнения: 431
Браво на "върлинката"  Grinning Все така да ти расте!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 249
Поздравления за мама  bouquet!

# 12
  • Мнения: 1 586
Плодородна си, няма спор!:)

# 13
  • Мнения: 1 547


Уахахахха  Joy Joy Joy

Туй малкото колко е нарстналооооо  Hug

А беше едно таквоз мънинко...

Както е тръгнало, току виж сте подобрили нашия световен рекорд от 10 кила и нещо (не се знае колко точно обаче) на 5 месеца  Wink

ПП. копривата премина, обаче липите са нацъфтели  Mr. Green Mr. Green

ама докато не видя, не вярвам - искам снимков материал!!  Joy

целувчици на отбора!  Heart Eyes и на треньора  Blush

# 14
  • Мнения: 1 278
Ееее, не, Смърфиеткенсън! Не ми казвай, че си попаднала на оня постинг, дето си бях признала, че кърмя Иван, докато бера коприва. Или може би все пак бера коприва, докато кърмя Иван...  Thinking  Laughing
Ама липата иска две ръце все пак. Как ли точно може да се осъществи?! Започвам да обмислям варианти. Може би някакси, както казва майка ми :"Захапи го с крак"  Grinning

Целувки от отбора и треньора и на вас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт