Дали има бебе?

  • 2 293
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам да споделя нещо с Вас-правим си бебе и стриктно следя дните,защото аз съм с по-дълъг цикъл-между 30-32 дни,но усещам нещо странно,обикновено в средата на щикъла,което ми се появява след като преживях тежка коремна операция-усещам  болки все след 14-тия ден,тъпа,силна болка,понякога даже усилваща се при напън.Доколкото ми е известно,нямам гинек.проблеми.
Та  бебеправим за втори пореден месец,но ми направи впечатление,че след обичайните,вероятно околоовулационни болки,около 3-4 дни след това се чувствах така,все едно ще ми идва (преживях и аборт преди 2 години,масивно отлепване имаше).
На какво се дължат според Вас болките от този месец,дали пък нещо не е станало,следя за зацапване,ама то не се появява задължително...объркана съм...

П.С.Болките като преди цикъл продължават да ме тормозят,имам чувството,че вс.момент ще ми дойде,изтръпват ми краката,кръстът ме боли чак)

# 1
  • София
  • Мнения: 2 908
Ами направи тест и така ще получиш отговор на въпроса Дали има бебе Peace

# 2
  • Мнения: 46
Маргаритка изчакай да ти закъснее и тест! Mr. Green

Дано е +!!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 718
Когато има операция е твърде вероятно да има и сраствания , които да причиняват болките. Аз например съм така ,особено сега когато бебо расте и  ме притиска. Това е само предположение, разбира се.

# 4
  • Мнения: 3 092
Кой би могъл да каже преди закъснението ...мисля че може само да предполагаме и да стискаме палци да се похвалиш че си бременна . Grinning

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 293
Погледни в кристалното кълбо, ако нямаш - тест  Wink

# 7
Ами нямам такова,за съжаление,иначе нямаше да питам Rolling Eyes

Днес ми е 27ми ден от цикъла и продължавам да имам чувството,че всеки момент ще ми дойде...рано е за тест,а и не ми се прави,защото много тестове съм правила и вече имам фобия Shocked
Липсват ми всякакви симптоми,освен гадното усещане долу ниско по средата в корема и отпадналия кръст...

# 8
  • Мнения: 1 541
Няма човек на този свят, който да може да ти отговори на въпроса по интернет, освен ако не се шегува. Ако имаш съмнения и искаш да знаеш преди закъснението- направи си кръвен тест, макар аз лично да не те съветвам, тъй като има случаи, когато организмът ти не задържа оплодената яйцеклетка, тъй като нещо не е наред и си ти идва почти нормално. Ако знаеш предварително и след това ти дойде разочарованието е много по- голямо. Повярвай ми!Така че търпение и не се вманиачавай в разни усещания и тн. Ако е станало- ще разбереш. Успех!

# 9
АЗ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КОГА НАЙ РАНО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ КРЪВЕН ТЕСТ

# 10
  • Мнения: 1 085
10 дни след евентуална овулация май newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
10 дни след евентуална овулация май newsm78
12  Peace

# 12
# 13
Зравейте!Два дни остават до деня,в който трябва да ми дойде...вчера ми беше суперизморено и отпаднало и ми се яде само солено...не мисля това за признак,ама в главата ми само....бекон?!!!Днес пък се събудих в чудесно настроение и пак...бекон!Лекинко ми се понагадва,ама вече отдавна съм решила,че няма да ме огрее да забременея,затова и не обръщам кой знае какво внимание...ама наистина се чувствам странно.Наболяват ме и зърната,но то може и ПМС да е...Ама ме болят повече,в сравнение с преди,а и болката продълажва още от ову-то,а съм забелязала,че мреди М спират да ме болят доста преди да ми дойде...с аборта,който преживях,така се травмирах,че сам 2 неща ми се въртят в главата-първото е,че след него никога вече няма да съм бременна,а другото-че дори чудото да стане,ще го загубя пак... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 14
  • Мнения: 1 541
Съжалявам за това, което си преживяла. Много от нас тук са минали по този път и те разбирам напълно колко страхове таиш, но се опитай да бъдеш малко по- позитивна. След дъжд винаги изгрява слънце и аз ти пожелавам скоро да се похвалиш с прекрасна новина  Hug

Общи условия

Активация на акаунт