Как се изложихме в Европа... Дайте по един подпис...

  • 13 030
  • 353
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Не пиша често тук но пък имам регистрация от доста време и чета какво ми е нужно. До сега много са ми помагали мненията ви Simple Smile

Сега по същество.
Една инициатива която тръгна от BMW форума и се опитваме да я разпространим и по някакъв начин да покажем, че не сме безразлични към случващото се в нашата държава.

Ето линка прочетете и сами преценете дали да ни подкрепите:  http://www.bgpetition.com/vot_nedowerie/index.html
Ето в и темата: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=102067

Аз лично ще съм един от първите, които ще излязат на улицата...

Благодаря за подкрепата Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 036
Подписах
 и съм за това
някой да покаже на този заспал тъп народ
обичаш само доматите,салата, и цицести певачки,
че има и по важни неща от масата и псуването и плюенето по екрана на телевизора
като дават новините.

# 2
  • Мнения: 0
Ако щеш ми вярвай ама напоследък като гледам новините и ме е срам че съм Българин... а трябва да се гордея мамка му... Sad

# 3
  • Мнения: 2 160
Подписах Hug

# 4
  • Мнения: 3 036
Мен не ме е срам.
Обзел ме е страхотен яд от седмица .
Иде ми някой да набия.
Но една подписка нищо няма да направи.
Пред палатки и пред парламента.
Поне сега е топло .
И всеки да си носи  #2gunfire
Може и  #Sniper
И сега ще ми разиграват циркове с арести и барети и не знам си кво.
 smile3511

# 5
  • Мнения: 3 091
подписах но ще подкрепям инициативата, само при положение, че не бъде употребена от някоя политическа партия!

# 6
  • Мнения: 2 401
Понеже призовавате "Да подкрепим опозицията..."  то: Да подкрепям другите изгладнели задници просто няма да стане.  Иначе съм ЗА търсенето на отговорност.

# 7
  • Мнения: 0
Една подписка с достатъчно гласове може да покаже, че не сме беззразлични поне пред Европа.  А в момента България е бъкана от наблюдатели на медии и организации, на ЕС. Може да помогне и като покаже на Българите, че все още има хора които няма да седят със скръстени ръце и всички трябва да се бориме някак си. Иначе ше си ни опъва отзад всяко правителство. После ще се чудиме що ни болят гъзовете...

След като събереме малко повечко гласове ще се опитаме да разпространим подписката в медиите. Следва и евентуален протест пред парламента по време на гласуването навота. Силно се надявам да се организираме. Или някой да ни организира.

Всеки може да помогне като пусне линка с подписката където се сети...

# 8
  • Мнения: 3 091
Които "изгладнели задници" в опозиция впрочем също участват в "усвояването" на фондовете...

# 9
  • Мнения: 0
Понеже призовавате "Да подкрепим опозицията..."  то: Да подкрепям другите изгладнели задници просто няма да стане.  Иначе съм ЗА търсенето на отговорност.

Имах предвид, че всички от опозицията се обединяват в една обща кауза. Щом партии с различни принципи се обединяват значи наистина е зле работата.
А на изборите всеки има право да гласува за който пожелае. В случая подкрепата за опозицията ще е да свалиме тия изруди дето ни съсипват...

# 10
  • Мнения: 2 401
Които "изгладнели задници" в опозиция впрочем също участват в "усвояването" на фондовете...

Абсолютно!
Иначе не е зле  да се покажем пред Европата, че народа не се идентифицира с крадците..

# 11
  • Мнения: 0
Които "изгладнели задници" в опозиция впрочем също участват в "усвояването" на фондовете...

Кой какво усвоява и кой какво краде ще го реши прокуратурата. Ние трябва да свлиме корумпираното ни правителство и да гласуваме за правителсво и съд, които ще работят законово...

# 12
  • Мнения: 2 755
подписах но ще подкрепям инициативата, само при положение, че не бъде употребена от някоя политическа партия!
Аз също. Подписах.

# 13
  • Мнения: 3 091
Които "изгладнели задници" в опозиция впрочем също участват в "усвояването" на фондовете...

Кой какво усвоява и кой какво краде ще го реши прокуратурата. Ние трябва да свлиме корумпираното ни правителство и да гласуваме за правителсво и съд, които ще работят законово...
аз подписах петицията. предполагам, нямаш нищо против, че коментираме, нали?

сума петиции се подписаха през годините, ефектът от повечето е кръгла нула...
А относно опозицията - жалко, че е написано в петицията, защото за мен лично измежду опозиционните партии има не-по-малко отговорни за мизерията, в която много от българите живеят. А и Бате БОйко се брои опозиционна сила - смях, направо

# 14
  • Мнения: 1 455
Подписах Peace

Общи условия

Активация на акаунт