Добър кожен лекар във Варна?

  • 46 875
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Може ли някой да ми препоръча добър кожен лекар във Варна? Интересувам се за мъжът ми, най-вероятно е проблем с гъбички(не знам дали това е от значение). Те нали са много упорити и не искаме да отидем на случайни лекари.
Благодаря ви.  Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 222
Ами не съм много веща, но понеже никой още не е писал, да кажа аз какво знам. Личната ми лекарка ми препоръчка д-р Маруся Малячкина, МЦ Младост. Ходих само веднъж, назначи ми изследвания (за кожна алергия), направих ги, личната ги разчете и толкова. Просто аз не бях достатъчно настоятелна да си обърна внимание и не отидох пак. След време ми препоръчаха МЦ Кисьови, това е съвсем близо до ОМВ на гарата. От там не съм доволна. Лекарката само стоеше и слушаше, никакви въпроси не задаваше, поне да ме ориентира какво да й обяснявам и ме прати в лабораторията за тест на реакция към различни алергени. Оставих бая пари за тези изследвания, а те ме изкараха алергична към 90% от въпросните алергени, като за някои от резултатите съм сигурна, че не бяха верни. Но пък лечението, което ми назначи имаше ефект. Ходих веднъж и при една лекарка, пак в МЦ Младост, но не й помня името. Докато ми погледна ръката (с едно уголемяващо се петно на нея), изобщо не ми губи времето да ме праща за изследвания или нещо такова, за да се увери, че става въпрос за... котешки гъбички.
Ами, дано хора с повече опит и повече позитивни впечатления се включат, че аз не помогнах особено.

# 2
  • varna
  • Мнения: 676
Др.Друмева.Преглежда в Поликлиника "Европа"Много добър специалист е.

# 3
  • Мнения: 285
Препоръчвам д-р Бакърджиев от курортна поликлиника. Помогна ми след дългогодишни проблеми с гъбичките. За съжаление, те не се лекуват еднократно и завинаги, но с навременни превантивни мерки нещата могат да се контролират и да се предотврати появата им.

# 4
  • Мнения: 1 312
Д-р Папанчева.
Преди преглеждаше в поликлиника "Санита"-Младост,но вече се е изместила в Терапията.
Телефон не мога да ти кажа,но ако се обадиш на централата ще те свържат или упътят.
Много съм доволна от нея.
Ползвала съм услугите и и за себе си,и за детето,а баща ми има проблеми откакто се помни с гъбички по ноктите,също ходи при нея и почти мога да кажа,че проблема е овладян.

# 5
  • Мнения: 212
Благодаря ви за отговорите.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 42
Д-р Томов - 0888 376532, 617 177/частен кабинет/ - кожни и венерически болести. Много съм доволна, мъжа ми също го е  излекувал на няколко пъти. Кабинета ми се намира зад пицария Донатело. Иначе работи и в Окръжна болница - кожна клиника, с направление. Това са координатите на сина, баща му също е кожен лекар /вече пенсионер/ и кабинета му е в гръцката махла, сега нямам тел, но мога да потърся. Успех!

# 7
  • Мнения: 53
Д-р Томов

Общи условия

Активация на акаунт