Как да намериш дома си?

  • 2 227
  • 9
  •   1
Отговори
Еми моята история е такава, че съм осиновена, имам чувството, че цял живот са ме лъгали.Майка ми ми каза, че ме е осиновила на няколко дни, само че след като проверих каква е процедурата, разбрах , че това отнема много повече от няколко дни.После извадих един албум с бебешките ми снимки, а от там си пролича, че снимките са поне на няколко месечно бебе, а не на новородено.Също така историята около осиновяването ми е че биологичните ми родители са починали, обаче нещата не ми се връзват , на човек семейството му не се състой само от майка и баща, има и роднини или поне приятели, все някой има, не ми се вярва да са мъртви, може би са ме изоставили ...Да мина направо към въпроса си, а той е -Как да процедирам, за да открия коя съм всъщност, кои са били родителите ми, имам ли роднини и къде са те сега?

Може да ви се стори глупаво,но нищо не знам и съм ужасно объркана, а толкова много искам да намеря истината за себе си.

# 1
  • Мнения: 2 084
Добре дошла при нас! В по-старите теми има за БАОО - там е описано каква е процедурата.

# 2
  • Мнения: 5
мила моя,мисля че изборът в случая е лично твой.Но твоя дом е там където си сега.Аз съм майка на осиновено дете и може би съм пристрастна,но аз обичам моето слънчице и за мен никога не е било на 1 място дали аз съм го родила.Важното е че ме боли когато се удари и можем да се смеем заедно.помисли кое е важно за теб.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 172
Успех в търсенето на хората които са те родили.Но едва ли ще намериш дом там.

# 4
Успех в търсенето на хората които са те родили.Но едва ли ще намериш дом там.

Просто четох статията "В ТЪРСЕНЕ НА ДОМА" а аз дом ще открия едва когато създам свой, просто защото не попаднах на точния осиновител.

Цитат
мила моя,мисля че изборът в случая е лично твой.Но твоя дом е там където си сега.Аз съм майка на осиновено дете и може би съм пристрастна,но аз обичам моето слънчице и за мен никога не е било на 1 място дали аз съм го родила.Важното е че ме боли когато се удари и можем да се смеем заедно.помисли кое е важно за теб.

Де да беше и при мен така...за мен е важно да знам истината,защото все по често мисля за смъртта и се ужасявам при мисълта един ден да умра и да не знам коя съм.

# 5
  • Мнения: 2 084
За смъртта... Тя със сигурност не е дома. Домът е там, където е сърцето. За да е сигурен домът, който градиш, мисля, че трябва да се "разбереш" със себе си кой си. А кой търсиш много дълго, дори и да знаеш кой те е родил. Анонимна лейди, успех и сила!

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
Дано намериш топлината и обичта, от които се нуждаеш. Не знам къде ще ги намериш, но силно, силно ти го пожелавам.

# 7
Домът ти е там където ти решиш.
биологичните ти родители най-вероятно не са мъртви. Какво би казала на детето си ако разбере че е осиновено и поиска да се запознае с тях (особено ако ти ги познаваш)? Изглежда ми доста вероятно осиновителката ти да познава биологичните ти родители (най-малкото не знае за колко време се осиновява дете, да при нея може и за ден да е станало). когато едно бебе отиде в дом за сираци обикновено и двамата му родители са живи, защото е много странно да умрат точно след раждането на детето. Още повече ако осиновителката ти наистина те е осиновила, тя няма как да знае какво е станало с истинските ти родители, че да твърди че били мъртви. Пробвай с препоръчаната по-горе организация.

# 8
  • Мнения: 16
Здравей Анонимна лейди!Не знам но имам чувството че не си много голяма защото това ще си сложа край на живота и аз съм го казвала на моята биологична майка когато бях в пубертета.Не те познавам и не знам нищо за живота ти но ще те посъветвам да преосмислиш позицията си по отношение на своите осиновители и да се опиташ да ги разбереш,да се опиташ да застанеш и от другата страна,защото според мен те не са ти казали истината от страх да не те загубят.Но ако все пак решиш да потърсиш б.р. те съветвам да не си градиш въздушни замъци защото истината може да не е чак толкова прекрасна.

# 9
  • Мнения: 367


 не попаднах на точния осиновител.[/b]



И как си представяш точния осиновител? Или точния родител? Нещата не са само бели и само черни.   Ако наистина си в "буйната възраст" те съветвам да попрочетеш още статии и да намериш начин да разговаряш с майка си.   Може пък майка ти да не знае нищо за жената, която те е родила. Аз ,например, не знам много за жената родила сина ми и какво от това...  Животът върви напред , а не назад.  Няма нищо лошо да искаш да научиш повече за биологичните ти родители,  може пък тогава да оцениш майката, която те е отгледала. Обикновено човек оценява нещо, когато го загуби.

Общи условия

Активация на акаунт