36 седмица

  • 2 783
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Искам да попитам дали е нормално да се появяват от време на време стомашни неразположения в началото на 9 -я месец.Чела съм , че обикновено проблем е запека , но при мене май не е така.Извинявам се предварително за може би глупавия въпрос , но това малко ме притеснява. Cry

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Нямала съм такива неразположения.Сега чувам от познати, че върпосния "летен вирус" доста се е развихрил.Не искам да те плаша, но по-добре си направи една консултация с докито ако това продължава.А температура имаш ли, повръщаш ли или някакви други симптоми?

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз не съм имала стомашни неразположения,по скоро имах запек. newsm78

# 3
  • Мнения: 4 335
И аз не съм имала стомашни неразположения,по скоро имах запек. newsm78
PeaceИ аз бях така,голям зор ми беше Embarassed

# 4
  • Мнения: 344
Нямам температура , нито други неразположения.Може да е от магнерота и малтофера , които пия.Но благодаря все пак.Но утре ще ходя да се консултирам.

# 5
  • Мнения: 4 335
Да,най-добре на лекар PeaceУспех и да пишеш как е минало  Hug

# 6
  • Мнения: 10 983
Защо да е ненормално. Макар че през по-голямата част от бременността имах запек, през периодите, в които пиех Магнерич, страдах от същия проблем като теб. Embarassed Консултирай се с лекар за собствено успокоение. Успех!

# 7
  • Мнения: 1 512
Консултирай се с твоят лекар за успокоение.Иначе и аз съм имала стомашно неразположение няколко пъти през 9 месец  и особено последните 2 дни преди да родя.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 174
Освен това запекът съвсем не е задължителен.
Нито веднъж не съм имала подобен проблем.
Организмът на всеки човек е различен.

# 9
  • Мнения: 4 753
Освен това запекът съвсем не е задължителен.
Нито веднъж не съм имала подобен проблем.
Организмът на всеки човек е различен.


Абсолютно...  Peace  Мен почти всяка седмица по веднъж ме хващаше обратното на запека, но не съм го считала като проблем...  Peace

# 10
  • Мнения: 662
Ако се притесняваш, най-добре се консултирай с лекар Peace.

# 11
  • Мнения: 4 784
Стомашни неразположения под формата на гадене и повръщане имах до последния ден на бременността ми. Родих в 40 г.с.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 998
Най-вероятно е от комбинацията Магнерот и Малтофер. И аз ги пия и първите дни хвърчах като линейка докато се усетя каква е причината. Сега ги пия през няколко часа с храна (поне желязото) и вече не дежуря  Toilet

# 13
  • Мнения: 9 814
Освен това запекът съвсем не е задължителен.
Нито веднъж не съм имала подобен проблем.
Организмът на всеки човек е различен.


Да, така беше и при мен.
А стомашни неразположения може да има във всяка една седмица от бременността.

# 14
  • Мнения: 9 973
имах запек(от по 16 дни),но неразположение не съм имала

Общи условия

Активация на акаунт