Дали сте купували и вие прясно мляко Фибела?

  • 1 141
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Преди седмица с мъжа ми си купихме прясно мляко Фибела в пластмасова каничка от Билла. Отворих го и помислих, че е развалено, защото отгоре имаше някаква жълтеникава маса, а вътре плуваха парченца от нея. Обаче не миреше никак лошо... Thinking , та го опитах и реших да пробвам да го сваря. Какво беше учудването ми - жълтата маса се оказа Масло Shocked Млякото е с 3% масленост и явно по пътя, докато се е лашкало в камиона, му се е "избило" маслото Shocked
Бях меко казано втрещена, но млякото беше с превъзходен вкус. Та ако не сте купували - пробвайте, а ако някой е купувал - и при вас ли беше така???

Последна редакция: ср, 22 юни 2005, 11:15 от Erica

# 1
  • Мнения: 1 289
Каква е тази пластмасова каничка? Аз съм виждала само в кутия, но обикновено купувам Верея, то пак е на Фибела.

# 2
  • Мнения: 265
Не, не са еднакви - Фибела е от Пловдив, а Верея - от Стара Загора.

Каничката е нещо като опаковките от едно време, но с тая разлика, че може да стои изправена / леле как го обясних  Blush/

Преди съм взимала мляко в каничка - не на Фибела, някакво друго беше, но маслото плуваше по същия начин.

# 3
  • Мнения: 4 465
И двете марки са на ОМК, но от различни заводи. Така че са си съвсем различни млека. Аз обичам Фибела UHT че освен мен никой не пие мляко в къщи и често се разваля.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
от къде да си купя такова мляко, тук по нашите магазини няма.....някой голям супермаркет?

# 5
  • Мнения: 3 926
Ами аз го взех от Билла. Виж в 123 (май така се казваше магазина???) - мисля, че такъв им в Овча купел newsm78

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами аз го взех от Билла. Виж в 123 (май така се казваше магазина???) - мисля, че такъв им в Овча купел newsm78

 Grinning искаш да кажеш в 456.....
 благодаря ще проверя

# 7
  • Мнения: 3 926
Grinning искаш да кажеш в 456.....
 благодаря ще проверя
ooooh! ooooh! ooooh! Е на това му се вика бременна кратуна Laughing Laughing Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 708
Grinning искаш да кажеш в 456.....
 благодаря ще проверя
ooooh! ooooh! ooooh! Е на това му се вика бременна кратуна Laughing Laughing Laughing

ох, ще умра от смях  Joy hahaha  магазинът е 345... Joy Joy Joy

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Joy Joy Joy Joy Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 926
Е, не  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Това е за номинация hahaha hahaha hahaha

# 11
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Във Варна видях само това UHT в тетрапак опаковки Фибела от 1,5% и 3% някой да знае къде има от това в пликчетата? Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Grinning искаш да кажеш в 456.....
 благодаря ще проверя
ooooh! ooooh! ooooh! Е на това му се вика бременна кратуна Laughing Laughing Laughing

ох, ще умра от смях  Joy hahaha  магазинът е 345... Joy Joy Joy
Тъкмо си представях с какъв кеф ще напиша, че магазинът е "Магазинъ 345"... Mr. Green
Ама те са толкова близки цифричките, че такава малка разлика не е от значение Laughing

Общи условия

Активация на акаунт