Припалвате ли?

  • 722
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Знам, кърмене и тютюнопушене -  #2gunfire #Cussing out, обаче ей така за разтоварване ... че сега нещо ми е напрегнато, кво ще кажете да отида на терасата и изпуша един фас ... не съм го правила от много-много време - вече година, а така ми се иска да се отпусна замалко ... newsm78

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Simple Smile Какво да ти кажа - ако толкова ти се пуши, изпуши една след последното кърмене... после се проветряваш,измиваш старателно, сменяш дрехите, миеш зъбите (няма да тровиш детето, я!)... Едва ли ще ти се занимава редовно с такава 'гимнастика' Wink

# 2
  • Мнения: 7 837
Досега се сдържах, но за последните 10 дни - 2 пъти  Embarassed Така разтоварих напрежението след няколко безсънни нощи.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не припалвам.И като бивш дългогодишен пушач мога най-отговорно да ти заявя, че това с разтоварването си е чисто внушение NaughtyПо-добре хвани любимия да ти направи един масаж и врътни чаша вино - психологическият ефект е в пъти по-добър, а за здравето няма да говоря - ти си знаеш Wink

# 4
  • Мнения: 8 451
Отдавна спрях тия вонящи гадости smile3513Вече не понасям цигари.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Не, не припалвам.И като бивш дългогодишен пушач мога най-отговорно да ти заявя, че това с разтоварването си е чисто внушение NaughtyПо-добре хвани любимия да ти направи един масаж и врътни чаша вино - психологическият ефект е в пъти по-добър, а за здравето няма да говоря - ти си знаеш Wink
newsm10
Въпросът е да погледнеш на нещата от друг ъгъл. Доклато си мислиш, че цигарите те успокояват и ти дейтват отпускащо, все ще ти се пуши. Успееш ли да накараш мозъка си да мисли за тях като за един отвратителен навик, благодаряние на който устата ти мирише ужасно, дрехите и къщата също, тровиш организма си и се лишаваш от 2-3 лв. на ден тогава ще имаш успех.
Не искам да изнасям лекция против тютюнопушенето, но от личен опит (а аз отварях 3-та кутия, ако излизахме вечер Shocked), щом при мен се получи, предвид пристрастеността ми, вярвам, че всеки може да успее...такаче, сменяй гледната точка Wink

# 6
  • Мнения: 590
Опитах веднъж Embarassed, ама на второто дръпване такова чувство за вина ме подгони, че никакво удоволствие не изпитах и я загасих. Сега почти не ми се пуши и дори мисля изобщо да не ги почвам. Мисля че ако чакаш да спреш да кърмиш за да пушиш отново цигарите ти липсват. А ако осъзнеш че си се оттървал от един гаден навик - не ти липсват Laughing
Подкрепям Jade
Цитат
Въпросът е да погледнеш на нещата от друг ъгъл. Доклато си мислиш, че цигарите те успокояват и ти дейтват отпускащо, все ще ти се пуши. Успееш ли да накараш мозъка си да мисли за тях като за един отвратителен навик, благодаряние на който устата ти мирише ужасно, дрехите и къщата също, тровиш организма си и се лишаваш от 2-3 лв. на ден тогава ще имаш успех.

# 7
  • Мнения: 4 915
Не, не припалвам.И като бивш дългогодишен пушач мога най-отговорно да ти заявя, че това с разтоварването си е чисто внушение Naughty....
newsm10
Въпросът е да погледнеш на нещата от друг ъгъл. .....

Напълно съм съгласна с горните мнения! Щом не си зависима от цигарите, не се поддавай на собствените си внушения, че цигара ще те отпусне. Хм, може и да го направи за момент, но после сигурно ще се чувстваш виновна и слабохарактерна - поне аз така ще се почувствам.
Освен това, също като бивш пушач, ще ти кажа, че то с 1 цигара се почва отново - уж за отпускане, днес - една, утре - 2, след седмица - 5, мислим си, че владеем положението и ще спрем, щом пожелаем, и докато се усетим - що нерви ще трябва да изхабим, за да ги откажем отново...

# 8
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
НЕ Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 625

Не, не припалвам.И като бивш дългогодишен пушач мога най-отговорно да ти заявя, че това с разтоварването си е чисто внушение NaughtyПо-добре хвани любимия да ти направи един масаж и врътни чаша вино - психологическият ефект е в пъти по-добър, а за здравето няма да говоря - ти си знаеш Wink
Цитат
завиждам ви благородно Embarassed Embarassed
палвах си по една след кърмене Embarassed Embarassed
и след като спрях да кърмя здраво пафкам Sick

# 10
  • Мнения: 2 807

И аз така, но и никога преди това не съм припалвала Wink

# 11
  • Мнения: 3 379
Не, не бих посмяла дето се вика Simple Smile

Аз отказах цигарите докато бях бременна и често да ти кажа не ми се и пуши. Пужшенето по време на бременност може и да е позволено в някакви граници, но за кърменето съм категорично против, тъй като абсолютно директно преминава в кърмата никотинът.
 
Ако можеш да не припалваш, недей, освен това така постепенно ще спре и да ти се пуши, а като припалваш "поддържаш огъня"

Общи условия

Активация на акаунт