Пътуване с самолет и заглъхване на ушите?

  • 964
  • 5
  •   1
Отговори
Мами помогнете!
Прибираме се в БГ и имаме 3 полета... Притеснява ме заглъхването на ушите и колко неприятно може да бъде, особенно за 9 месечно дете. Четох някъде, че бибероните помагат ама Массимо не ги иска, или по точно ги ползва за чесалки на венците и то от обратата страна Laughing. Мислех си за сокчета ама ако не е жаден няма да ги пие. Други идеи?
Също преди 2 седмици почна да се тръшка като не стане на неговото. Аз го оставям докато му мине ама ако ги прави и в самолета тия номера?
Препатили мами, чакам съвети!

# 1
  • Мнения: 456
Ще ти кажа само да се заредиш с много търпение и спокойствие. Имаше вече доста подобни теми в този форум. Ние с Марк също имахме три полета и мога да ти кажа, че на отиване беше много кротък, но навръщане ми идваше да скоча от самолета  smile3511. Така че не се знае. Сега за ушите - мисля, че всъщност бебетата са много по-издръжливи отколкото ние си представяме че са...Аз също се притеснявах за това, но в крайна сметка той не показа за миг някакъв дискомфорт или раздразнение при излитане и кацане, независимо че не пи нищо през това време. Та така - спокойствие и търпение пак ти казвам и всичко ще мине добре. Успех и лек път!!! newsm10

# 2
Както е казала Мира, важното е да преглъща. Ако не иска никаква течност му бутни пък някаква детска бисквитка да си я подмята в устата newsm78

# 3
  • Мнения: 676
И аз да се обадя като "на всяка манджа миродия" Wink но както са ти писали и останалите май4ета, важното е да преглъща. Може да му вземеш някаква бебешка близалка /малко сладко няма да му навреди/ но ще има успех Grinning Аз така се справих с Раян, въпреки, 4е ми се стори на него вообще не му се отрази налягането, а на мен щяха да ми се пръснат ушите макар, 4е голямо преглъщане му дръпнах Laughing

# 4
...., а на мен щяха да ми се пръснат ушите макар, 4е голямо преглъщане му дръпнах Laughing
Уф, и аз съм тъй. Винаги ме болят пусти уши при кацане. Пък устата ми в тоя момент не спира да мели. Между другото последният път като летях с Болкън холидейс (българчетата демек) за първи път не ме боляха и преди кацане раздаваха и бонбонки за смукане  Sunglasses Grinning

# 5
Може да му вземеш някаква бебешка близалка /малко сладко няма да му навреди/ но ще има успех Grinning
Не съм виждала бебешки билзалки... да знаеш къде мога да намеря??

Общи условия

Активация на акаунт