От кой хидратиращ крем сте доволни?

  • 17 960
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Момичета от кой хидратиращ крем сте доволни?Пускам темата малко по-рано, за да мога да си направя поръчката от ягодката. Летния сезон ще свърши след месец и нещо и гледам де се подготвя от рано. Flutter От слънцето кожата ми е допълнително дехидратирана. Най-вероятно е поради факта,че лятото ползвам само слънцезащитни продукти и да си призная вече усещам кожата си малко по-груба. Рових из ягодката ,но не мога да се ориентирам.
Кожата ми е комбинирама, така че кремът трябва да е лек и да не омазнява.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ползвам Lancome Aqua Fusion, доволна съм.  Peace Това е крем-гел, който е подходящ за смесен тип кожа, не омазнява.  Wink
Ето това също ми харесва, Biotherm - Aquasource: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36782&goChar=B

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 10:49 от Мимита

# 2
  • Мнения: 3 622
Това лято си купих хидратиращ на на La Roche - Posay - доволна съм  Peace
http://www.larocheposay.it/i_prodotti/scheda_prodotto.aspx?id_pr … lista_trattamento

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От този и този

на този втория ми дадоха мостра...невероятен е...обезателно ще си го купя, когато ми свърши някой крем  Crazy

...имам една мостра и на крем на La Prairie довечера ще го покажа...той също е много хубав... Whistling

# 4
  • Мнения: 1 165
Ползвам Lancome Aqua Fusion, доволна съм.  Peace Това е крем-гел, който е подходящ за смесен тип кожа, не омазнява.  Wink
Ето това също ми харесва, Biotherm - Aquasource: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36782&goChar=B
Този на Ланком го ползвах преди време, но не ми пасна. Винаги ,как да се изразя точно, оставаха остатъци от крема. Не ми попиваше добре/а не съм слагала прекомерно голямо количество/.
Виж на Biotherm-не съм ползвала и сигурно на там ще се насоча.Много добре звучи описанието му.
От този и този

на този втория ми дадоха мостра...невероятен е...обезателно ще си го купя, когато ми свърши някой крем  Crazy

...имам една мостра и на крем на La Prairie довечера ще го покажа...той също е много хубав... Whistling
Аз сигурно съм една от малкото ,който не са доволни от Клиник. Вярно,специално този крем не съм вземала,може и  да пробвам с някоя мостра newsm78.
А Day Wear на Есте наистина е много хубав. Минала зима бях с него.
Това лято си купих хидратиращ на на La Roche - Posay - доволна съм  Peace
http://www.larocheposay.it/i_prodotti/scheda_prodotto.aspx?id_pr … lista_trattamento
Tasha, La Roche са медицинска козметика,нали? В момента ползвам само такава/на Авен и на Биодерма/ и сам доволна, специално от тези не съм вземала нищо. Хвърлила съм око на водата им за хидратиране.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А аз едва сега го открих съвсем случайно при това  Blush

# 6
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Реших да си спестя от хидратиращо кремче, взех си на Лореал Тройно хидратиращ, с фактор при това, към 9 лв. Доволна съм Peace

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз ползвам на Биодерма хидратиращ за чувствителна кожа, много съм доволна   Peace

Лек е и не омазнява, попива добре. Ако те интересува ще ти намеря и картинка  Laughing

# 8
  • Мнения: X
Аз ползвам лосиончета, защото кожата ми е смесена къ мазна. За сега съм много доволна от двечки на Орифлейм.

# 9
  • Мнения: 580
Отскоро съм с "Clinique Suprdefense - triple action moisturizer "  и съм много доволна .Кожата ми е смесена с мазна Т-зона ,но кремчето е oil-free ,така че не ми омазнява . Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 6 712
От седмица ползвам козметиката на Биодерма - по-специално кремът Хидрабио с ф-р15, много съм доволна, наистина са много добри!
Иначе до момента от години ползвам Авене - хидранс оптимал с ф-р 15. Peace


Аз ползвам на Биодерма хидратиращ за чувствителна кожа, много съм доволна   Peace
Кой точно ползваш ти?

# 11
  • София
  • Мнения: 9 395
Реших да си спестя от хидратиращо кремче, взех си на Лореал Тройно хидратиращ, с фактор при това, към 9 лв. Доволна съм Peace
Ако говориш за Triple Action-той няма фактор.  Wink
Иначе е леко и приятно кремче.

Хубаво хидратиращо кремче е това На Ла Рош и на Авен Hydrance Optimal.
И двата имат СПФ 15.  Peace

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Аз ползвам на Биодерма хидратиращ за чувствителна кожа, много съм доволна   Peace
Кой точно ползваш ти?

Sensibio Light Cream

и Sensibio Eye Contour Gel

Много съм доволна и от двете  Peace

# 13
  • Мнения: 1 165

Аз ползвам на Биодерма хидратиращ за чувствителна кожа, много съм доволна   Peace
Кой точно ползваш ти?

Sensibio Light Cream

и Sensibio Eye Contour Gel

Много съм доволна и от двете  Peace
Да, този околоочния е наистина хубав Peace. И аз го ползвам в момента.

# 14
  • Мнения: 576


Много съм доволна от този, вече съм на 3-4 бурканче и не смятам да го сменям в скоро време. Ползвам и около очния крем от тази серия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт