Розово-кафяво течение - на какво може да се дължи?

  • 12 252
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 573
 Миналия месец сле пропускане на 2 хапчета от опаковката с противозачатъчни имах доста особен цикъл придружен с гадене и имах съмнения за бременност. След 5 отрицателни теста и посещение при лекаря се оказа, че не съм бременна, но спрях противозачатъчните и започнахме да се пазим този месец с прекъсване на акта. Гаденето не ми мина напълно (вече трета седмица), а днес имах странна доста гъста и лепкава розово-кафява слуз по хартията след като пишках. Количеството не беше малко, но беше еднократно. Досега не ми се е случвало и започнах да се питам дали е от спирането на хапчетата, дали съм в овулация (трябва тези дни да ми бъде) или пък този път наистина може да имам бременност  Thinking
 Знам, че при овулацията обикновено слузта е безцветна, а тази не беше съвсем прозрачна и имаше блед цвят. на някоя от вас случвало ли се е и на какво може да се дължи?

# 1
  • Мнения: 674
Здравей Аддри Hug
Във библиотеката има всичко което те интересува ето виж тук дано ти е от полза http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5976 Аз бих отишла на друг доктор за по сигурно и така или иначе да ти обясни повече за противозачатъчните Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 1 573
 Благодаря Simple Smile
Противозачатъчни пия от дълги години и вече съм много наясно с тях. Консултирала съм се много пъти, но досега не бях имала подобно течение. Не съм особено притеснена  защото не беше много и не беше наистина кърваво, само с лек оттенък, но ми се иска да знам от какво е. Не ми се ходи пак по доктори, а няма и кога защото съм по цял ден на работа.

# 3
  • Мнения: 4 726
 Получавала съм такова когато бях със спирала и непосредствено след като я махнах. На мен ми обясниха, че е в резултат на хормонален дисбаланс. Да не говорим, че тогава редовно вместо цикъл си ми шуптеше и едно като утайка от сварено кафе  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 573
Да, и аз предполагам, че може да хормоните да са ми още доста объркани след като спрях хапчетата. Но знам, че подобно зацапване може да има и при бременност, а също и овулацията предполага наличие на слуз. В общи линии варианти много, никой не ми се струва особено притеснителен, но все пак ми е интересно да чуя дали на някоя от вас се е случвало и на какво се е дължало

# 5
  • Мнения: 1 085
Може да имаш някаква инфекция.Посъветвай се с лекар нека те прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт