хърка

  • 29 187
  • 173
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
мъжът ми хърка (няма синузит или нещо такова ) МОЛЯ ЗА СЪВЕТ Hug

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 15:14 от reniris

# 1
  • Мнения: 1 047
Да отслабне.

# 2
  • Мнения: 46 492
Да иде на лекар.
Може и да е от алкохола, ако пие.

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
 Може да има изкривяване на носната преграда или да спи на неудобна възглавница по гръб.По принцип мисля,че няма лек за това. Weary

# 4
  • София
  • Мнения: 1 541
Може да има изкривяване на носната преграда или да спи на неудобна възглавница по гръб.По принцип мисля,че няма лек за това. Weary
newsm12

# 5
  • Мнения: 135
И моят хърка, бивш боксьор е. Купих му от тези анатомичните възглавници, забравих как се казват точно Embarassed и спи само на една страна. Ха е легнал по гръб и го събуждам /майтап бе/. Забелязала съм, че когато е много изморен се просва като труп и тогава нищо не помага, освен факта, че имаме свободна стая.

# 6
  • varna
  • Мнения: 676
Да,наистина и това е решение-в другата стая.Ужасно изнервящо е да не можеш да спиш и то всяка нощ,защото мъжът ти хърка.Или жената. newsm62

# 7
  • Мнения: 2 448
Оф, и моя хърка, особено като пийне повече вечер.  ooooh!
Стояла съм до среди нощи пред РС-то щото не мога да заспя, накрая почти припадам от преумора и тогава не го чувам.
И ние имаме доста стаи и летния сезон не е проблем да му покажа другата врата, ако е прекалил с ракиите.  Crossing Arms
Но не мисля, че има изход от това положение, дори смятам, че е генетично предразположение хъркането, ако не е свързано с прекалено много килограми или някаква болест от рода на синузита. Като знам свекървата как хърка, съм се примирила с метода на "другата стая".  Confused

# 8
  • Мнения: 3
За такива неща се търси съвет не във форумите, а при чичко/леличка доктор bowuu

Аз също похърквам от време на време. Обаче от 4 месеца се заех сериозно с идеята да сваля килограмчета, че много станаха. За последните 3 месеца с фитнес и здравословна хранителна програма (да не кажа диета) се отървах от общо 18 (осемнайсет) кг. Чувствам се супер, а по темата - съпругата ми казва, че от 2 месеца насам хъркам значително по-малко и по-рядко.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 541
За такива неща се търси съвет не във форумите, а при чичко/леличка доктор bowuu


ехеее... да ,но аз тук ( във форума) съм намирала много полезни съвети - не питай старило , а патило  Laughing

# 10
  • Мнения: 46 492
Може да има изкривяване на носната преграда или да спи на неудобна възглавница по гръб.По принцип мисля,че няма лек за това. Weary

Има. Оперативен. И моят мъж е с такова изкривяване след счупване, но не ще да иде на лекар  Twisted Evil с него се оправдаваше, докато спря да пие, тогава видях, че хъркането не идва от преградата, а от алкохолът  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 217
Бегом в другата стая,сън нЕма иначе да видиш Laughing Ни възглавници,ни запушване на ушите ,ни побутване помага Whistling

# 12
и моят мъж много хърка а е много слаб мисля че това не е свързано с теглото поне при него само че аз страдам от безсъние и хъркането му не ми пречи чак толкова много просто отивам в другата стая за да не изпусна някой филм Joy

# 13
  • Мнения: 323
и моят  е като дъскорезница ,понякога 1-2 сръгвания помагат.И с лекар се е консултирал,файда никаква.

# 14
  • Мнения: 883
И хърка и говори на сън. И детето и то бъбри, докато спи, пълна лудница е. Единственият ми шанс е, да заспя преди тях  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт