Как протича отита с хомеопатия?

  • 2 749
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Мами здравейте. Аман от болести в ушите. Сега аз съм с възпаление на ухото и понеже е на мой гръб всяка промяна я усещам и ме притеснява. Лекувам се с хомеопатия. Първия ден ме държа силна болка. Сега съм два дни с шум в ухото и усещане за пълнота /като че ли с течност/.Не знам какво да очаквам и как ще ми мине и също кога .Но като чета какви усложнения можело да има и се притеснявам. Пишете.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
А лекуващият те хомеопат какво казва? Дъщеря ми прави отит два пъти. През април я излекувахме само с хомеопатия и Фуроталгин. През юни заболяването беше по - сериозно и хомеопатичката ни прати на УНГ. Явно не искаше да рискува и предпочете да ни даде после лекарство за пречистване от антибиотика.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз излекувах отит на дъщеря ми зимата само с хомеопатия.Няколко седмици подред по един ден в седмицата вдигаше 39 гр.температура.Личната първо ни изписа само капки ,но в последствие включи и антибиотик,който аз така и не дадох и само с хомеопатични успяхме да се оправим(друг е въпроса, че после реших да извадим сливицата).Но по темата -ДА успяхме да излекуваме възпалението само с хомеопатия.

# 3
  • Мнения: 164
Аз обаче почнах АБ.Ходих и на друг леакр и той ми обясни че ухото е много възпалено и има голяма вроятност от засягане на нерва.Реших да не рискувам. Не знам вече явно се поуплаших .

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Когато споделиш с хомеопата си за антибиотика сигурно ще ти даде нещо за пречистване на организма от него, така, че не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 164
Ами да ,надявам се. Но за жалост втори път ми се налага да прибягвам до него  а хич не ми се искаше защотото предния го пих преди 2 месеца заради бронхит в напреднал етап и нямаше как просто се налагаше. И тъкмо вече мислех че съм очистила организма си от АБ и сега пак.Ама няма как. Ще деразем. Благодаря за подкрепата.

Общи условия

Активация на акаунт