Някъде продават ли Сингюлер на единични пакетчета?

  • 1 358
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Мили мами,
Този месец разсипах едно пакетче Сингюлер прахче и сега ми свършват с ден по-рано, а на малкия трябва да му го давам без прекъсване. Другия месец пък кутията ще свърши точно когато сме на морето, та затова искам да ви питам - някой купувал ли е Сингюлер на отделни пакетчета от някоя аптека? Ако не, мами от Бургас - лесно ли се намира в аптеките - дали с репетурна книжка или срещу 90 лв.? Мерси на всички.   

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://club.biberonbg.com/read.php?14,560021 - Ето тук преди близо година се е предлгал.

Съжалявам, че никой не отговаря, но мисля, че ако се отиде по-рано при лекарката, тя няма да откаже.

# 2
  • Мнения: 190
Здравей Десили,
Няма проблем, ако пропуснеш един прием на Сингулера. Това няма да се отрази на състоянието на детето. Доколкото знам единични пликчета не се продават, но все пак може да пробваш в аптеките. За жалост по-рано няма да ти изпишат лекарството, защото нямат право. Лекарството се изписва на 28 дни, защото опаковката е за толкова дни, и ако го изпишат по-рано могат да ги глобят от касата. Вариант да си го вземеш по-рано има, ако се договориш с аптеката от която го взимаш по принцип и с личната си лекарка в деня, когато трябва да се изпише докторката да занесе рецептата и книжката на аптеката, а ти да го вземеш по-рано от аптеката, като им оставиш опаковката, за да могат да си вземат холограмната лепенка. Аз поне така правя, но моята аптека е в поликлиниката, където е и личната на дъщеря ми.

# 3
  • Мнения: 182
Много благодаря, мами, ще пробвам този начин с договарянето в аптеката, а ще накарам бабата да отиде при педито на деня. 

Общи условия

Активация на акаунт