И ние се отбихме :(

  • 460
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Момичета, криво ми е, но се случи... От около месец насам Александър доста намали сученето, а от няколко дена съвсем отказа. Примирих се.... А ми се искаше по-дълго да се кърмим.... Единствената ми утеха е, че поне 7-7 и половина месеца успях да кърмя, а и детето определено не се чувства зле от отбиването, т.е. всичко мина бавно, постепенно, без стрес. Аз съм тази, която се чувства тъжна, но..здраве да е! Simple Smile И още нещо да споделя- гърдите ми след кърменето изглеждат доста добре- е, не мога да кажа, че са съвсем непроменени, но възвърнаха почти предишната си форма! Явно наистина постепенното отбиване е най-щадящо за гърдите. Искам да благодаря на всички мами от форума, които ми помогнаха с окуражителни думи и съвети през тези почти 8 месеца! Ако не бяхте вие, щях да кажа сбогом на кърменето още 2-3 месец. Желая ви успешно кърмене и здрави, хубави бебчета! Grinning Grinning Grinning

# 1
  • Мнения: 8 450
Аз на твое място не бих се упреквала.Понякога нашите планове за съжаление не съвпадат с действителността. Cry
Важното е бебчо да е здрав и весел. Laughing
Поздрави!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
Е-е-ех, ако и аз стигна до 7 месеца кърмене, ще ударя всички мои близки в земята! Да изкараш до толкова си е живо геройство, а до повече - това вече е май призвание!!!

Бебето явно се чувства добре, остава и ти да живееш добре със себе си! Да сте живи и здрави и двамата и оттук нататък още по-интересно да ви става!

Поздрави,

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Е, всичко си има край!
Не съжалявай, а намери други начини да си близко до него. Гушкайте се повече, пейте, люлейте се, така и двамата ще го преживеете по-лесно.

# 4
  • Мнения: 7 106
Нимфетка, радвай се на малката си душица и се радвай, че си направила най-доброто за нея. Щом всичко е станало мирно и тихо, нама какво да го мислиш. Следващият път - повече Wink.
Поздрави и не съжалявай за нищо  Simple Smile!

# 5
  • Мнения: 1 616
Момичета, благодаря ви много за милите думи! Все пак и малкото, което съм направила за бебето си, е добро (затова и ще си оставя блинкчето- наистина кърменето беше един от най-хубавите подаръци за детето ми Wink) Дай Боже ако някой ден имам отново бебе, да се кърмим повече! Успех на всички! Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 625
еха седем месеца е страхотно....ние едвам до 3 издържахме...та той вече ще папа пържолки  newsm62, а не  Misc Baby Bottle нека бъде жив и здрав да порасне силен мъж Wink

Общи условия

Активация на акаунт