Тази тема има само строго философско-литературен характер и няма за цел да подтиква или насърчава хората към НЕ спазване на законите в Р. България.

Както знаете държавата/ общината  раздава права да се строи на всякъде и по всяко време на принципът на рушвета. Никой не те пита дали си съгласен. Затварят се улици, бутат се сгради, работи се шумно от сутрин до вечер.
Всичко е кочина и дупки, а на края грозна сто етажна сграда  на два метра от носът ти.

Понеже няма на кой да се оплачеш или ако го направиш е безсмислено, идва ред на саморазправата.
Ние не сме нормална страна със закони и заради това трябва да се бориш сам.
Актовете на саботаж срещу строителите могат да бъдат класифицирани като тероризъм, но тероризмът започва там където са изчерпани всички други правни и човешки отношения.

Как да отговорим на строителният терор?
Те са подкупили всички по трасето на закона.
Те строят с откраднати от бог знае какви далавери пари за да ги доизперат.
Строителните предприемачи са хората които са си купили политици или вече са такива.

Дайте идеи са саботиране на тяхната дейност. Аз искам да започна с новият строителен обект срещу нас.

Задайте си следните няколко въпроса:
Попита ли ме някои дали може да строи?
Показаха ли ми какво ще строят?
На какво разстояние е сградата от имота ми?
Каква е височината на бъдещата сграда?
Когато затварят улицата предупреждават ли ме?
Пазят ли тишина до 10.00 ч. и от 14.00 ч. да 16.00 ч., както и в събота и неделя?
Гарантира ни ли са парко местата за бъдещите живущи?
Колко метра може да копаете надолу и къде го пише?

Сигурен съм , че има още въпроси.

И защото мен могат да ме осъдят за тези слова или да изтрият темата.
Ще напиша следното:
Тази тема е и ще бъде опит за развиване фантазията на пишещите тук.
Темата има само строго философско-литературен характер и няма за цел да подтиква или насърчава хората към НЕ спазване на законите в Р. България.

Това са само литературни размисли на хора които обичат незаконното строителство и грозните сгради.
 
/Тези които строят с крадени пари не ги съдят – нито когато крадат –нито когато строят.Нали?! /