От къде биберони на B-free

  • 725
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте на всички...Ами това ми е въпроса...Ако може някой да ме ориентира къде да търся (по възможност в центъра някъде или кварталите-Гоце Делчев, Мотописта). От интернет-магазините не ми върши работа да поръчам, защото ще се забавят доста, а на мен ми трябват тези дни

# 1
  • Мнения: 9 973
проверявай там,където продават шишета(в повечето магазинчета има
аз си купих от кооп.пазар в Люлин

# 2
  • Мнения: 26
а aз мoгa ли дa попитaм,знaeтe ли някoи дpyги бибepoни/дpyги мapkи/,koитo дa пacвaт нa шишeтaтa   "B FREE",защoтo 1 бибepoнa дo 6меceцa e мaлka зa нac,a дpyгaтa e pязaнa,koятo e гoляма

# 3
  • Мнения: X
Би трябвало да има в бебешките магазини, в които продават шишета. Освен това бибероните за шишета на Dr. Brown са едно към едно с Bfree-то. Аз лично си купувам от Бебелан или Хипо ленд в Скай сити, но не знам до колко ти е удобно, тъй като си в друга част на София. Rolling Eyes

а aз мoгa ли дa попитaм,знaeтe ли някoи дpyги бибepoни/дpyги мapkи/,koитo дa пacвaт нa шишeтaтa   "B FREE",защoтo 1 бибepoнa дo 6меceцa e мaлka зa нac,a дpyгaтa e pязaнa,koятo e гoляма

Ами вземи просто номер две, или три, макар че тройката на Bfree е малко голяма и аз ползвам тройка на Dr. Brown.
Иначе бибероните на AVENT стават, но само да се пие, за разтваряне на млякото и дума не може да става - ткат.

# 4
  • Мнения: 26
блaгoдapя

# 5
  • Мнения: 577
Аз си ги купих от "Пиги хаус"

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Пигис хаус,Бебе планет.Има нов бебешки магазин на Нишава-аз от там ги купувам.
Може и в Комсед да има...
Иначе по аптеките където продават шишета Бифрии

# 7
  • София
  • Мнения: 267
Благодаря много на всички  bouquet...Преди малко си взех от Хиполенд Simple Smile

# 8
  • Мнения: 22
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=272855&cat=10
ами ако това инфо ти свърши работа, ще се радвам   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 393
Моите са от Пинокио

Общи условия

Активация на акаунт