Спряха от производство "гъбата" на DOVE!?!?

  • 7 092
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 642
http://www.mydove.com.au/body_deodorant_body_deodorant_original-cream.asp
За това става въпрос- днес обиколих всички парфюмерии в квартала -НЯМА Cry Cry Cry
Навсякъде ми казват- от три месеца я няма  Cry
А аз само нея ползвам,от другите продукти или получавам сърбежи или постоянно ми се "ронят"
Момичета помагайте,ако сте я виждали още да се продава някъде? Cry
Ако някой знае друг кремообразен продукт против изпотяване- нека сподели Praynig Cry Cry Cry

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 11:50 от vnd

# 1
  • Мнения: 3 306
и аз не съм я виждала от доста време  Rolling Eyes 

# 2
  • Мнения: 13 621
сега е май в нова опаковка, обърната наопаки

# 3
  • София
  • Мнения: 3 642
сега е май в нова опаковка, обърната наопаки
Сериозно Praynig- казвай къде си я виждала
Плиииизззззз Praynig

# 4
  • varna
  • Мнения: 676
Да,наистина е в нова опаковка.Има я в по-големите супермаркети,както и в парфюмериите.Доволна съм от продукта.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 642
Попитах- май при нас повечето продавачки са задръстени и не знаят Close-проверих във Фантастико,Европа и Калея- това ми е наблизо
Дали има в Кауфлант newsm78
Дайте снимка моля- да знам поне какво да търся Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 44
http://www.dovebg.com/bg_bg/bg_bg/flash_content.html
 
това е новият рол он - има го в Метро. Той също съдържа крем, но не е същият продукт като гъбата

# 7
  • София
  • Мнения: 3 642
Нееее Cry -от рол-он се обривам и ме съъърбииии Cry
Това го видях- не е същото,те всички съдържат 1/4 хидратантен крем,но "гъбата"си е кремообразен дезодорант Cry

# 8
  • Мнения: 44
Нееее Cry -от рол-он се обривам и ме съъърбииии Cry
Това го видях- не е същото,те всички съдържат 1/4 хидратантен крем,но "гъбата"си е кремообразен дезодорант Cry

пробвала ли си продуктите на sanex. те са за чуствителна кожа

# 9
  • София
  • Мнения: 3 642
Не- дай линк ако можеш Praynig

# 10
  • Мнения: 44
 това намерих в нета - дано ти е от полза:
Санекс   
www.sanex.net 
Санекс е козметична марка на Sara Lee Corporation, която е лансирана за първи път през 1984 година в Испания. Появяването й на пазара се превръща в моментален успех. Днес марката радва потребителите в 26 страни по света.

Санекс е нов начин за защита на кожата. Ключът към успеха на марката се крие в уникалната й дермо-активна формула.
Всички продукти Санекс са създадени така, че да задоволят двете естествени потребности на човешката кожа: здравословното pH ниво от 4,7 и баланса на кожната флора. Продуктите Санекс не действат ВЪРХУ кожата, те активно работят СЪС нея, като стимулират  естествените й защитни механизми и същевременно й позволяват да диша. Резултатът е естествено ЗДРАВА и КРАСИВА кожа.
В България гамата на Санекс се състои от душ-гелове и дезодоранти в четири серии:

Серия за всеки тип кожа Dermo Protector
Серия за чувствителна кожа Dermo Sensitive
Серия за суха кожа Dermo Intensive
Серия за мъже Sanex For Men
 

# 11
  • София
  • Мнения: 1 998
И аз се обривам от почти всичко без Dove. Sanex също са добри - не ми изсушават кожата и са с лек и дискретен аромат. Има ги по суперите. Аз си купувам от Пикадили.

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Опитай зелената ролка на Виши  Peace

# 13
  • Мнения: 7 723
....мче тая гъба отдавна я няма на пазара...
опитай с Одорекс Peace

# 14
  • Мнения: 1 596
Да,гъбата наистина е спряна от производство.Наскоро бях на пормоции на Дав и много хора я търсеха.Пуснали са ролони от серията Go fresh,но гъбката я няма

Общи условия

Активация на акаунт