Зъболекарите във Варна

  • 6 727
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Интересува ме кои са най-добрите зъболекари и клиники във Варна, работещи със най-съвременните методи.

# 1
За съжаление няма такива във Варна. Или са некъдърници или прекалено алчни, мелкантилни мошеници, които ще ти одерат кожата вместо да ти помогнат. Това е антихуманно, а уж са лекари да помагат на хората. Ако нямаш пари ще те боли или попадаш на некадърник който ти взема парите и ти съсипва зъба. Несъвместимо е съчетанието "добър зъболекар" и "кожудер". Такива аз не ги приемам. Като си станал лекар значи призванието ти е да помагаш на хората, а не да печелиш от болката им... защото това е чудовищно.
Иначе има и добри лекари, аз познавам такъв Човек, но е от Пловдив.

# 2
  • Мнения: 11
Аз лично съм много доволна от д-р Кънчев, който има кабинет на Шишковата градинка.Ходя при него вече повече от 15 години,/а живея в София повече от 10/.Цените му са повече от нормални и е много внимателен.Според мен, а и според негови колеги, виждали работата му в/у зъбите ми е много добър специалист.

# 3
  • Мнения: 950
Д-р Цветелина Ковачева (кабинета й е в новата сграда срещу магазин "Гастро") също е много добра. Винаги работи с много добри материали, ходи по конгресите на стоматолозите и интересува от новите лекарства и материали.

# 4
Мила Аsia-3,
съжалявам те , че не си направила достатъчно проучване на пазара от зъболекари
в гр. Варна. Добре оборудвани с нови апарати , материали. технологии и качествен
помощен персонал в гр. Варна има достатъчно. Там и хигиената е на ниво, и човечността.
А за квалификацията си, добрите зъболекари отделят време и много пари,защото
в цял свят доброто обучение е скъпо. Дали денталният лекар поддържа актуална
квалификацията си,личи от сертификатите,които притежава.
   Никой разумен пациент не може да очаква качествено лечение ,залагайки избора си
на зъболекар само според цената на предлаганото лечение или възстановяване.
    Всеки от нас има право да получи предварителна информация за начина,по който може да бъде лекуван , за средствата и материалите ,които се предлагат от лекуващия и така да направи избора си.Пари или добро здраве? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт