Питане за количка

  • 4 488
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте искам да попитам за няколко колички.Момента наближава а ние все още не сме си избрали,но сме набелязали няколко.Става въпрос за Комбинирана количка на  Бейби Макс - Лео  -


Другата е Комбинирана количка - Mercury Bertoni


И последната е на   Cangaroo - DAYANA

Ще се радвам ако изкажете мнение.

# 1
  • Мнения: 11 003
Понеже питаш за 3 конкретни модела, ще си кажа мнението само за тях. Първите 2 не ти ги препоръчвам, особенно Бертони-то. Бейби Макс на живо е много тясна и къса. Бертони като цяло не са читава марка.
Вземи Кангароо Даяна - един от най-сполучливите модели на марката. Peace Тя е копие на Пег Перего Плико (надявам се, че не бъркам модела) и за цената си е много добра.

# 2
Да правилно, количката Dayana на Cangaroo и Pliko на Peg-Perego са еднакви като визия, но далеч не са копия една на друга. Всъщност са различен дизайн на две различни фирми за детски артикули, но произведени на едно и също място, което всъщност гарантира и добрата сигурност, и изработка.

DqVoLsKi_ChArOvNa, не знам дали снимката, която си дала на модела "Dayana" е просто случайна, но тя е от предишната серия на количката и вече не се предлага в този цвят. Тази година количката се предлага в следните цветове:

pic 1
pic 2

По-подробна информация до колкото знам може да се намери на сайта на Cangaroo, както и в онлайн магазина им.

Надявам се да съм ти била полезна.

# 3
  • Мнения: 4 428
И за съм чувала добри отзиви за Даяната. Мисля, че от трите, тя е най-добрият избор.
Но чак пък да се сравнява с качеството на Пег Перего е доста изхвърляне  Stop

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да Даяната вземи що посочваш 3те модела тя е за предочитане.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 024
ОТ трите - категорично кенгуруто

# 6
  • София
  • Мнения: 749
Аз съм с Даяна-та вече почти 4 месеца и съм много доволна Peace

Аз обаче си взех и коша за новородено, защото ми се видя доста по-комфортен от легналия вариант на количката.
Ако имаш въпроси - питай Simple Smile

Ако не - леко раждане ! (Аз родих точно, когато бях бременна колкото теб в момента Simple Smile )

# 7
  • Мнения: 31
Ако трябва да избирам от тези трите - определено Диана, но тъй като и аз в момента избирам количка и засега съм се спряла на Виктория (също на cangaroo), просто дръжката на Диана не ми изглежда много удобна. Имам съученичка, която също се спря на Виктория, а за другите 2 съм чувала само кофти неща.

Успех!!!

# 8
  • Мнения: 22 411
Ако ще е избор от трите, най-добре последната.
Все пак имай предвид, че се задава зима и ще ти трябва по-стабилна количка. Ако можеш да отделиш малко повече пари, вземи нещо по-добро.

# 9
  • Мнения: 451
Ако трябва да избирам от тези трите - определено Диана, но тъй като и аз в момента избирам количка и засега съм се спряла на Виктория (също на cangaroo), просто дръжката на Диана не ми изглежда много удобна. Имам съученичка, която също се спря на Виктория, а за другите 2 съм чувала само кофти неща.

Успех!!!

ПРисъединявам се! Аз също съм се спряла на Кенгару Виктория! И за Даяната съм чела и слушала добри отзиви, но определено по-добри и затова се спрях на Викторията! Сега ще ти изредя няколко предимства на Викторията и с цяла дръжка, която може де се регулира - за по-високи и по-ниски хора! Даяната е с 2 отделни дръжки и така е малко кофти! Количката за първото ми дете беше с 2 отделни дръжки и беше кофти - когато ти звънне телефона и трябва да буташ, когато бебето плаче и го вземеш на ръце и пак трябва да буташ, защото бързаш да се прибираш и т.н. Освен това Викторията има поставка кедито да си сложиш я парички, я телефона или др. неща от първа необходимост!

Дано съм ти била от полза! Но която и да избереш - дали Викторията или Даяната - задължително си вземи и допълнителният кош за новородени! Бебето ти ще е зимно и ще имаш голяма нужда от него Peace

Успех и леко да се отървеш Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 749
Аз избрах Даяната, защото се сгъва тип "чадър", докато Виктория-та е "сандвич" и заема много повече място.

Ако решиш да вземеш кош за новородено (аз въпреки, че имам пролетно бебе си го взех), мога да ти продам моя на 1/2 цена, имам да го ползвам още не повече от месец, а е като чисто нов, направо перфектен. 

П.С. И за Даяната, и за Викторията кошът е един и същ.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Аз имам Виктория и съм супер доволна! Към предимствата, които е изредила zajka мога да добавя и огрооомния кош за багаж, нещо от първа необходимост за мен. Количката е много маневрена и вози меко.

# 12
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Наистина Cangaroo е за предпочитане както пред Бейби Макс, така и пред Бертони.
Дали ще се спреш на модела Даяна или на Виктория е въпрос на лично усещане - Големи задни гуми, цяла дръжка и сгъване тип сандвич при Виктория и малки задни гуми, две отделни дръжки и сгъване тип чадър при Даяна - това е единственото, което ги отличава, а да - и не на последно място - малко (една идея) по-широк кош за бебето при Виктория.
Ето място на което можеш да видиш подробности по характеристиките на Виктория, защото аз я предпочитам, тъй като размера в сгънато положение за мен не е проблем, а определено ми е по-лесно да бутам с цяла дръжка (мъж ми иска да бута и да се подпира на дръжката Grinning), а и големите гуми са по-проходими особено за зимата и за неравните ни пътища :
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=228

# 13
  • София
  • Мнения: 749
Наистина Cangaroo е за предпочитане както пред Бейби Макс, така и пред Бертони.
Дали ще се спреш на модела Даяна или на Виктория е въпрос на лично усещане - Големи задни гуми, цяла дръжка и сгъване тип сандвич при Виктория и малки задни гуми, две отделни дръжки и сгъване тип чадър при Даяна - това е единственото, което ги отличава, а да - и не на последно място - малко (една идея) по-широк кош за бебето при Виктория.
Ето място на което можеш да видиш подробности по характеристиките на Виктория, защото аз я предпочитам, тъй като размера в сгънато положение за мен не е проблем, а определено ми е по-лесно да бутам с цяла дръжка (мъж ми иска да бута и да се подпира на дръжката Grinning), а и големите гуми са по-проходими особено за зимата и за неравните ни пътища :


Тук не съм съгласна Naughty Кошовете са напълно еднакви, рамите, цветовете...
Разликите са само в дръжките, в гумите и в сгъването. Ако имах голям багажник и достатъчно място в коридора, аз също бих си взела Виктория  Peace Даяната я взех само заради схъването. Не че се оплаквам от нея...но мисля, че Викторията има по-мека возия.

# 14
  • Мнения: 31
Аз лично избрах  Cangaroo. Спрях се на модела Vision, но другите варианти бяха Victoria или  Dayana. Доколкото разбрах от етикета на количката алуминиевата рамка е изработена в Австрия, което си е свидетелство за качество според мен (за разлика от Китай - където са произведени другите 2 марки, които споменаваш).

Успех в избора на всички! Peace

Общи условия

Активация на акаунт