Чанти David Jones

  • 11 253
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Току що си купих чанта David Jones,но не мога да разбера какво производство е.В магазина ми казаха,че е френска,в друг магазин италианска,някъде пък прочетох,че е немска.На етиката пише производител:ЕВРИКА-Пловдив. Някой знае ли каква е всъщност?Иначе е страхотна. Искаше ми се нещо стилно и качествено.Дано не съжалявам. Simple Smile

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 443
Може ли снимка?
Тези са страхотни http://www.lcc-germany.de/html/images/Sommer%202008/6633.html
Иначе сайта е на немски,но повече не мога да ти помогна.

# 2
  • Мнения: 25
До колкото знам са френски.Имам и съм много доволна от качеството.

# 3
  • Мнения: 22 348
И аз си купих такава чанта преди 2месеца, страхотна е, много ми харесва. Изработката също е добра. )

# 4
  • Мнения: 93
Цитат
И аз си купих такава чанта преди 2месеца, страхотна е, много ми харесва. Изработката също е добра. )

А от кои магазини в София, че не съм ги виждала досега и как вървят като цени?
Изглежда имат много богата колекция.......

# 5
  • Мнения: 3 457
а снимка може ли Simple Smile

# 6
  • Мнения: 93
Тези чанти изглеждат много хубави, но явно никой не знае къде се продават, може би само онлайн............ Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 93
Благодаря ви за информацията! Simple Smile

# 8
да се похваля снощи си купих чанта на DAVID JONES но и аз си нямам на идея какво производство са  Wink някои ако има сайт да прати 4е ми е доста интересно!
P.S. иначе знаете ли как варвят цените в софия?

# 9
  • Мнения: 1 236
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217645&pid=7585498
Ето я моята,купих си я преди месец от едно аутлет4е до нас,казаха ми 4е е италианска newsm78.На снимката е излязла много лъскава,ина4е не е,има си и дълга дръжка за през едно рамо.Абе определено е хубава изработката и няколко пъти ве4е ме спират да питат от къде е,зна4и си заслужава Peace

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз така и не разбрах има ли маг. в който продават тези чанти в сф.  Rolling Eyes и има ли големи (торбести) от ест.кожа?

# 11
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз  такива чанти видях в Габрово и във Велинград. Нямаше от естествена кожа.

# 12
  • Мнения: 180
и мен ме интересува дали има от естествена кожа, но май не?

# 13
  • Мнения: 12
От естествена кожа бих взела от магазините на светла. Имат много добри предложения. Най вече ми допада това, че са много стилни. Но това разбира се е много индивидуално....... Simple Smile

# 14
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Взех си такава чанта от Испания. Не знаех, че ги има и тук. Всички изложени в магазина там модели ми харесваха много.

Общи условия

Активация на акаунт