СЕПТЕМВРИ ще дойде ей сега и сладки бебчов

  • 12 288
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
За заглавието благодарим на singing_girl Hug




За сега 44  stork-girl малки принцеси и  50 stork-boy малки принцове
и 40 срамежливеца

Имаме 86 първи бебета, 37 втори бебета и 9 трети бебета




01.09.



  preggo мама danip – очаква първото си дете  stork-girl
preggo мама: Асенцето – очаква второто си дете stork-boy
preggoмама: desi manova - очаква второто си дете stork-girl Германия




02.09.

03.09.


preggoмама Gergana - очаква второто си дете  stork-girl
preggoмама софи1914 - очаква първото си дете  stork-girl
preggoмама Romoleta - очаква първото си дете
preggoмама Aне - очаква второто си дете
preggoмама piaf - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама Ралето - очаква първото си дете




04.09.



preggo мама cidonia - очаква първото си дете stork-girl
preggo мама Муциту - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама juja - очаква първото си дете stork-girl


 
05.09.


preggoмама MarinaMarina - очаква първото си дете  stork-boy
preggo мама Lucicity - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама unique v - очаква първото си дете  stork-boy
preggoмама cwe - очаква първото си дете



06.09.



preggoмама Purple - очаква първото си дете
preggoмама Vilistar - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама Tusha - очаква второто си дете
preggoмама mari p - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама neni78 - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама ivtoteva - очаква първото си дете
preggoмама manim - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама ston2000 - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама My Name - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Lanvinka - очаква първото си дете stork-girl




07.09.


preggoмама Pavllina - очаква второто си дете



08.09.


preggoмама Bizu
preggoмама Detelina - очаква второто си дете stork-girl



09.09.


preggoмама nelly79m - очаква първото си дете
preggoмама sunnshine - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама viv_f



10.09.


preggoмама little_sweet_didka - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама Ellen
preggoмама Viki 86 - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама pupipol - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама singing girl - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама AniHanny - очаква първото си дете



11.09.


preggoмама Ради78 - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама emi4kaa - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Stryper - очаква третото си дете stork-girl
 


12.09.


preggoмама Велислава - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама galkata 00001 - очаква първото си дете



13.09.


preggoмама :Geri: - очаква първото си дете,  Германия
preggoмама uanda - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама Mariam777 - очаква третото си дете stork-boy
preggoмама gigita
preggoмама iviliv - очаква второто си дете
preggoмама бръмбъзъче - очаква първото си дете stork-boy



14.09.


15.09.


preggoмама Sheila - очаква третото си дете  stork-boy Австралия
preggoмама petka80 - очаква първото си дете stork-girl Германия
preggoмама adicted - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама Mirkata 21 - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама red sonya - очаква първото си дете  stork-boy
preggoмама den4e - очаква първото си дете
preggoмама Вечерница - очаква третото си дете  stork-boy Германия
preggoмама ВАЕ - очаква второто   си дете stork-girl Ирландия
preggoмама jojo&vik - очаква първото си дете



16.09


preggoмама моарейн - очаква първото си дете stork-boy



17.09.


preggoмама mama macka - очаква второто си дете  stork-boy
preggoмама dayana78 - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама pamilia - очаква второто си дете
preggoмама steissy - очаква второто си дете
preggoмама Bistrana - очаква второто си дете
preggoмама Григчо – очаква второто си дете stork-girl
preggoмама taia - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама nelinacheva - очаква първото си дете stork-boy



18.09.


preggoмама  little princess - очаква първото си дете
preggoмама pezota - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама rosy_ka - очаква първото си дете  stork-girl




19.09.


preggoмама bora - очаква второто си дете
preggoмама Juliko - очаква първото си дете  stork-boy



20.09.


preggoмама dannii
preggoмама Беба28 - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама  roxia_t - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама irinaradeva - очаква третото си дете stork-boy
preggoмама Флучия - очаква първото си дете stork-girl



21.09.


preggoмама yani cat - очаква първото си дете
preggoмама Mona mom - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама Bonbonche - очаква първото си дете




22.09.



preggoмама jaltur4e - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама EMPERORS - очаква второто си дете
preggoмама mari_bg
preggoмама mimoletka - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама penelopi - очаква второто си дете stork-boy



23.09.


preggoмама Lu - очаква третото си дете stork-boy
 preggoмама Sunshine3 - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама yaroslava732 - очаква първото си дете
preggoмама  xerta- очаква второто си дете
preggoмама bubety- очаква първото си дете stork-boy
preggoмама sladka zagadka - очаква второто си дете  stork-boy
preggoмама dr tsveti - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Dianchence - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама Anjelika 84 - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Бисквитено чудовище - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама  tony74- очаква второто си дете stork-girl



24.09.


preggoмама Janis J - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама glivo4 - очаква първото си дете stork-boy




25.09.


preggoмама Рени Димитрова - очаква третото си дете stork-boy
preggoмама Aneliq - очаква първото си дете
preggoмама mi66i - очаква първото си дете
preggoмама ivka_zaka4livka - очаква първото си дете
preggoмама tintipv - очаква първото си дете
preggoмама els - очаква второто си дете
preggoмама little G - очаква второто си дете
preggoмама irinii - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама ШоКоЛаД - очаква второто си дете
preggoмама Merlinkata - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама borina - очаква третото си дете stork-boy
preggoмама novi4ka - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама :PATE: - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама 8Eos8 - очаква първото си дете    stork-boy
preggoмама -Elena- - очаква първото си дете stork-girl



26.09.


preggoмама ninka3103 - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама gian
preggoмама Viviani - очаква първото си дете stork-girl



27.09.



preggoмама dididi - очаква второто си дете  stork-girl
preggoмама de'Belladona - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама sweetkids mama – очаква третото си дете
preggoмама J.U_L.Y - очаква първото си дете  stork-boy
preggoмама zajka - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама дидишонче -очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Bonnie7777 - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама Димчо - очаква първото си дете stork-girl



28.09.


preggoмама misha plpvdiv - очаква второто си дете
preggoмама botzi- очаква второто си дете
preggo мама stefina очаква второто си дете stork-boy
preggoмама feeer - очаква първото си дете stork-girl



29.09.


preggoмама Bremelinka - очаква първото си дете
preggoмама gabka_gk - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама kris79 - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама emiiordanova - очаква първото си дете stork-girl



30.09



preggoмама stelllla - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама chihuahua - очаква първото си дете stork-boy
 preggo мама ТиНе - очаква първото си дете  stork-boy




 phoneuu ruporuu  Вестите за нашите бебета и мами ще ни предават sweetkids_mama (0889208712 и 0896547450) и Асенцето (0898620258)


НАШЕТО АЛБУМЧЕ

user - September2008
pass - mamaibebe

Стъпки за качване на снимки в албумчето:
Kато влезеш в албумчето и отиваш на "Нашите бебета". Цък отгоре и влизаш в албума. Най-отдолу на страницата има едно с малки букви : add photos (добави снимки). Цъкваш и ти излиза "Upload photos", избираш от харда си снимките и цъкваш на бутона "Upload". Като се качат снимките, цъкваш на (мисля че беше) Save Changes  и това е.

ПОЛЕЗНО!

Календар на бременността по седмици

Прегледи и … 90;та
Пренаталн& … 80;ка
Билки и бре … 86;ст
Предпазва& … 86;ст
Размери на … 80;ци

БРЕМЕННИ И ХУБАВИ!
Косата пре … 90;та
Можем ли да … ; си?
Бременнос& … 77;не
Витаминит& … 90;та

РАЖДАНЕТО
Какво прич … 80;ми
Раждането  … 90;аз
Orgasmic Birth
Ароматера& … 72;не

newsm32ЗА БЕБЕТО newsm32
Списък с не … 53;ет
Списък от Б … 82;ет
Още един сп … 89;ък

Интересни теми от форума
"Смешно" л&# … 7;то?
Маймунска  … 77;ма

Чакащи заглавия:
- от Софи 1914: "Нaшите принцеси през СЕПТЕМРИ ще са редки и красиви като перли";
 - от Нени78: "Мъничко остана - през СЕПТЕМВРИ ще гушкаме сладка изненада!"
- от Асенцето: "СЕПТЕМВРИ на вратата чука вече, коя ли ще е първа с бебче?"
- от irinii: "СЕПТЕМВРИйчето в корема дебелее, още месец трябва му да хубавее!"
- от desi manova: "Скоро стягаме и сака, СЕПТЕМВРИйчето пък чака!"
- от danip: "На СЕПТЕМВРИ сме на прага-коя ли мама първа с бебче ще ни изненада?"
- от singing_girl: "Влизаме в 9ти месец вече, скоро ще поеме въздух СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече!"

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 10:00 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 57
Пу първа Mr. Green
Браво на Димчо за темичката  bouquet
Ако може само да добавиш заглавието което предложих днес по рано да не се затрие Hug Hug Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 7 673
Пееща, аз точно го копирах (много внимавам да не се затрие нечие творчество  Wink)
Момичета хрумна ми едно заглавийце за темичка "Влизаме В 9ти месец вече скоро ще поеме въздух СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече"  Flutter
Димчо, благодаря за пореден път   bouquet

# 3
  • Мнения: X
Готово, добавих я, момичета.  Hug  Ама първо се порових в предната тема, докато видя, че Иринка я е копирала вече тука.  Joy

Абе, да питам докато не съм забравила- вече от няколко места чета, че не трябвало да се спи по гръб (включително и в книжката " Ние чакаме бебе" от Еврофутбол). Що така бе, вие имате ли обяснение?  нещо май че се притискало бебето беше обяснението...newsm78
На мен все още ми е удобно и не че постоянно съм по гръб, но си полягвам...

Какво ще кажете за СВЕТОВНА СЕДМИЦА НА КЪРМЕНЕТО '08, ще ходите ли?  Simple Smile

П.С. добавих нова секция линкове в първата тема- за Раждането + няколко линка. Стават ли?  Wink
а, и още два списъка с покупки сложих, ако като мене обичате да пиете вода от няколко извора  Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 00:02 от Анонимен

# 4
  • Мнения: 11 306
Не ставам за нощна смяна, щото се прибирам от бира-скара и съм преяла като попско чедо на задушница.
Ирина, направо не си за завиждане, не те ли болят коленете? Ако имаш начин направи си промивка на носа с чай от лайка, дано се отпуши. Знам колко е неприятно да не можеш въздух да си поемеш.
Деси, в Икея забрави да намериш бархетни чаршафи. Погледни в Ибей. Там поне със сигурност ще има и то нови. А за одеалца избора също е богат. Ако не ти се рови там, погледни по детските онлайн каталози - www.babybutt.de www.babywalz.de (не съм сигурна за адресите - задай ги на чичо гугъл).
Димчо, за спането по гръб само едно ще ти кажа - бебето от тежестта си притиска голямата куха вена, която събира кръвта от краката и всички коремни органи, за да я докара до сърцето за преработка, а вените не могат да изтласкват добре кръвта като артериите и се получава един момент, че сърцето почва да работи едва ли не на празни обороти, защото не идва достатъчно кръв към него. Ако нещо бъркам, Съншайн да ме поправи.
Лека и мека,отивам да чета приказка на калпазаните.

# 5
  • Мнения: 571
Записче и от мен!
И лека нощ на всички тумбачета Hug

# 6
  • Мнения: 3 926
Само да ви кажа за МАНИТЮРА и ПЕДИКЮРА. Аз бях с франски маникюр с прозрачна основа и леки декорации - цветенца Peace
Знаех, че не трябва да съм с плътен лак, но пък няма да отида като циганките, я Naughty Аз само дето на фризьор не ходих преди да вляза в болницата Wink Laughing И честно да ви кажа персоналът уважи труда на козметичната индустрия Sunglasses Екипът ме пита специално за тях ли съм се подготвила така красива и дори искаха координатите на маникюристката ми Grinning
Тъй че, ако сте от тези, които обичат и си ходят редовно - не се косете. Има начини за всичко Peace

# 7
  • Мнения: 21
Димчо, отново благодарско за новата темичка   bouquet и на Пееща за заглавието  Hug
Мариам, тенкю за инфото за възглавницата. в такъв случай мисля да не купувам. днес видях в пигиса едни такива малки, които ги водят за кърмене и много се чудих...все пак няма да кърмя много и ще мина с обикновената възглавница  Hug
За лака на ноктите - малко зловещо, ама доколкото ми е известно гледат дали се променя цвета, нали се сещате...
Мирката, много сладко легълце и аз съм го гледала това
иначе днес добре, че беше хладинка /в сравнение с предните уикенди/ и изкарахме целия ден навън. пак имахме покупкииии  Mr. Green купих си и две бабишки нощници - не можах да намеря в илиенци тези красоти които Дидка всеки път открива. тези са широкички с копчета и стават, купих си и силиконови зърна, една биба ако все пак малката поиска, ножичка, аспиратор за нос, четка и гребенче...на мен много ми харесва НУК-а и доста си наблягам на него.
хайде лека нощ мамита, аз отивам да се гушкам при милото

# 8
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Добър вечер и от мен! Най-накрая успях да изчета всичко.
Първо да се отчета,че бях на последната морфология при моя доктор в София. Всичко на бебето е наред. Ама абсолютно всичко е ОК! Даже ми правиха запис на тонове. И там сме добре,няма увивания на пъпната връв. То всъщност и това била причината да ме карат да ги правя тези тонове,за да се прецени дали всичко е нормално. Килограмите ни са 1.850 кг. Малко се притесних,защото по размери на бебето терминът ми се измести с 13 дни,т.е. вместо на 06.09 го дава за 19.09,но каза че не е фатално и че размерите не са от значение. Важното е да не тръгна да раждам преди 36 седмица,за което не бивало да се безпокоя понеже бебчето е дребно ,а и матката спокойна и няма да имам проблеми. Успокои ме наистина. Ама дали на 06 или на 19 аз пак ще си раждам секцио на 01.09,така че за сега съм добре.
Иринии не се тревожи за тежестта на бебето. Най-вероятно вече е наддало достатъчно!
И аз до тук съм +11 кг,но май повечко съм качила на мен ,отколкото на бебо. А моя мъж ми се кара,че не съм се хранела достатъчно /което не е вярно/ Mr. Green
За пробождането...незнам дали е пробождане,но от няколко дни имам страшни болки в пубисната кост. Много неприятни! Докторът каза,че било от главата на бебето. Значи вече сме с главата надолу. Не можах да й видя лицето. Голяма срамежливка е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Скрила го и с 2-те ръчички. Нослето поне видях,че е чипо като на брат й като беше бебе. Heart Eyes
Ох,вече нямам търпение да се ражда и се започва с шумния купон у нас...
Накупих много неща от Пловдив. Много дрешки от Хиполенд и Вис Виталис. Комплект за изписване, ританки, камизолки,бодита с къс и дълъг ръкав, шапчица от Фокса, чорапки, легло, хавлийка от Чико, шишета на Авент и залъгалка на НУК. Нямам снимки,защото ще ми трябва време,но все пак ще се постарая поне някои неща да снимам.
Ето това е леглото.
Аз по принцип си падам по сгъваемите легла. Ники го изгледах в такова и ми беше адски удобно,защото си го местех навсякъде из апартамента. Дано да ви хареса!
Ами това е от мен. Малко дълго стана,но рядко пиша и доста неща искам да кажа,а все не остава време.
Цунки и гушки от мен!
П.П. количката ще я получим другата седмица...ABC Дизайн 3Тек.
Асе, добър избор ли е. НАй-ни устройва като цена и дизайн...Ще чакам да ми кажеш,ако ли пък не ще си взема накрая Стоке-то и това е. Жал ми е да дам 2000 лева,ама ми писна да се чудя.
  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Peace

# 9
  • Мнения: 2 658
Май никога не съм писала на първа стр.  Simple Smile
Димче,мерси zа старанието.За спането по гръб,Веч го е обяснила съвсем компетентно.Аz щях просто да ти кажа,че имам чувството,че се zадушавам,като полежа така.Почва едно сърцебиене..Много ми е гадно,но пък не виждам zащо,ако на някой му е добре,да не се пробва.
Веч,мерси zа линковете,точни са   bouquet .Харесах одеалца,ако и в сряда не си купя,ще поръчам най вероятно от някой от двата сайта.Много хубави има.Само дето така не са ми ясни колко са дебели..Хресват ми и теzи,които се zакопчават с цип,чудя се..А и май ми писна вече да ходя по магаzини и да пухтя.
Вилистар,нашата е такава количка.На мен ми допада много,пък колко е удобна(дано и zдрава)ще видим  Wink .А колко иzлиzа в БГ,иzвини ме zа любопитството?
Лека и от мен  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 391
vilistar, много сладурско ти е легълцето. И аз обичам да го местя бебето насам натам из къщата, затова използвам количката която купихме за първата щерка, но която рядко вижда бял свят. И там си спи дребното през деня.

Димчо, ако ти е удобно да спиш на гръб, значи няма проблеми. При някои жени позицията на вената е явно такава, че се притиска при тази позиция, но не всички. Ако при тебе става, ти няма как да го пропуснеш. Както Деси е казала, симптомите не са малки.
Мерси за темичката!

Хей, кои от вас гледат видеота на раждане по youtube? От няколко дена се забавлявам и ми беше чудно дали някой друг като мене прави, та да си разменяме линкове.

# 11
  • Мнения: 49
Защо няма радост за менеееее....Защо няма съъъън ?!!
Я Димчо станала Димче! Simple Smile Хехе, ще ни объркаш тука бременните мозъци и ще се чудим що за мистерия витае във форума. Оххх, много смешно - няма що. Сутрешен, раздразнен хумор! Мерси за темичката, мила.
Аз съм много зле вече 3ти ден. Много ми е тежко Sad Не спя, не мога да седя на стол повече от едиколко си време, не мога да лежа, само пуфтя и се мяткам! Sad Просто не е истина!  newsm45 Имах толкова лека бременност последните 4 месеца. Влязох в 8мия и сякаш ВСИЧКО се промени!! Как ще изкарам докрая, не ми е ясно! Все съм чувала някои мами дето не издържат, всичко им притискало бебо, не можели да спят от тежестта, ама....това 2 седмици преди да родят, айде макс. 1 месец. На мен ми остават почти два!! Мъка, мъкааааааааааааа..... Днес съм легнала в 2 и станах в 6:30, просто мисълта за съня вече ме потриса, като знам какво лутане ме чака в леглото! Много мъка  Tired Face

# 12
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте бъдещи мами!

Съжалявам, че се намесвам в темата ви! Simple Smile

Продавам комбинирана количка ЧИКО S3 в отлично състояние. Ето описание на количката - Количката е използвана 5 месеца. Използвах предимно зимния кош, с лятната част сме излизали макс. 3-4 пъти. Продавам целия комплект заедно, не искам да го разделям на части. Включва - зимен кош, столче за кола с база Autofix, летен вариант, покривало за зимния кош, което може да се слага и на столчето за кола, много топло поларено зимно чувалче, дъждобран, чанта. Зимният кош е много удобен, един от най-широките в сравнение с другите колички, има положения на гръбче т.е. може да е напълно хоризонтален или да се повдига леко. В чантата има и подложка за преобуване. Столчето за кола освен база има и възглавничка за новородено. Когато ходихме на ортопед първия месец той видя и похвали столчето, каза че е идеално за новородени и каза, че не е правилно да се слагат одеалца, пелени и т.н., както се налага при другите столчета с по-седнало положение. Тази част се маха, когато бебчето стане по-голямо. Заедно със зимния кош има и приспособление за транспортиране в кола - закрепя се с коланите на задната седалка и става много стабилно. В самия зимен кош пък има коланчета за бебето. Столчето за кола може да се слага върху рамката на количката. Цената на количката е 750 лв. Тук може да намерите снимки - http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=266412&cat=500. Моля, ако някой прояви интерес да ми пише на лични, защото нямам възможност да следя темата.  Peace

Пожелавам ви много радостни моменти около появата на малките съкровища на бял свят!  Hug

# 13
  • Мнения: 2 123
МонаМом, не си сама!
Аз снощи си легнах в 2.00 и днес станах в 8.00.  Shocked Усещам, че имам нужда от сън, а някак не мога - мозъкът ми се разсънва страшно бързо. Ако можеш наваксвай с предремвания през деня. Честно казано си мисля, че дори това е подготовка за срещата с беб. Спомням си и предния път така последния месец спях по малко и накъсано, точно както се спи първите ... доста месеци след раждането  Peace съветвам те да не с енасилваш д астоиш в леглото. По-добре стани, хапни нещо, съврши си друго, влез във форума,вземи хладък душ и пак пробвай, вместо да се кокориш и напрягаш от безсънието. Аз така действам.
момичета, много ви благодаря за успокоителните думи! Наистина е най-важна зрелостта на бебешора. Но по отношение размерите и ехографа, на мен предния път ми казаха точно преди да вляза да раждам, че Спаси е 3300 и точно толкова до грам си излезе. Затова може би по-доверчиво подхождам към тази техника.
Шейли, аз преди време гледах доста раждания, но не си пазя линковете, а и ти май си ги гледала повечето от тях.

От снощи нещо съм се замислила за раждането. Опитвам се да си избистря концепцията и все още се лутам между това, през което вече минах и знам, че мога да направя и издържа и други възможности. Например зачудила съм се дали да не се пробвам без никакъв епидурал и упойка?? но си задавам въпроса - ако се наложи епизиотомия и не съм обезболена... или пък дали болките от контракциите няма да ме изтощят и да нямам сили за същинската част... после си казвам, че всъщност ако ми се даде време спокойно да си изтърпя контракциите, не лежейки и без окситоцини и т.н. може би първо, че всичко ще стане по-плавно и второ и самото раждане ще е подпомогнатоот естесвения си ход. Просто ви споделям мислите, с които се събудих и тази сутрин...
И между другото - от сърце една почерпка по повод рождения ми ден -  

# 14
  • Мнения: 79
Е Димчо по нощите май си се трудила  Hug !!!
Благодаря за темата и на Пееща за заглавието!
 
Първо запис, а после отивам да ви прочета!

Оооо Ирини почерпката е под носа ми, а аз не я видях... Laughing
Честит Рожден Ден!
Бъди много щастлива в дома си с любимия и между децата  си и дано времето до раждането на бебо мине бързо и леко, а септември едно здраво, доносено човече да се роди и да се зарадва сърцето ти!
 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041 Tada  party002 Gift  bigdance2 dazzler1 dance  ura newsm59

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 10:23 от Mariam777

Общи условия

Активация на акаунт