Водите ли на басейн малките ви слънчица?

  • 5 083
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз все още не съм, а така ми липсва басейнчето през почивните дни.Преди да се роди малкия всяка събота и неделя с мъжа ми ходехме на басейн, сега още не съм се престрашила, а трябва малко да го подготвя за морето.
Та ако има мами дето водят малчуганите да кажат как е?И къде в София ходите?Аз освен за к-с Макси на Амбасадор не се сещам за по-чистичко местенце.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 740
ние миналото лято ходехме на водните комплекси в Обеля, но водата за малчуганите е възстудена. Има минерален басейн в баня, но чистотата не знам как е. Иначе по селцата с минерални басейни Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Преди месец водих Цвети на детски закрит басеин /Спартак/ и тя и приятелката и се разболяха след второто посещение - нещо вирусно с хрема и гурели. Не мисля да повтарям скоро...
Иначе имало много хубав басеин / и голям, и детски/ с пързалки и катерушки в завод Леда. Намира се малко преди зоологическата в ляво по пътя от Хладилника...

Последна редакция: ср, 22 юни 2005, 16:21 от Лекси

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Катрин, знам какво ти е, и аз съм водна жаба и цяло лято мин.год. по път за работа съм минавала покрай Мария-Луиза и като слушах пляскането на вода и глъчката ви се ревеше..

но според мен детенцето ти е малко. води го направо на море..

ако много, ама много искаш да го водиш на басеин, идете например на минералния басеин в Белчински минерални бани, на 50 км. от София е. По Симеоновско шосе..след Железница по пътя за Самоков - водата е топла, чиста, има детски б-н, а през седмицата няма и хора.
Или на друго подобно място..в София не бих рискувала дори в луксозните хотели..   

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 277
Знам, че е малък и май наистина ще отидем направо на море без предварителна подготовка Wink.
Но ми стана интересно, че ми предлагете минерални басейни, вярно, че водата е по-топла, но повярвайте ми аз съм родом от място където има минерални басейни-по-голям развъдник на бактерии от минералната вода няма, такива бели съм си навличала от минерални басейни, че няма да се топна никога повече, а пък да не говорим за детето.Това за минералната вода го споделям наистина от опит, а и след консултации с кожни лекари.
Благодаря ви все пак.
Весело лято.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналата година водихме малкият(тогава бе на 1г.) на басейна в Банкя и на още един басейн. В 1-вия му топих само краката, а на 2-я предимно в лодката пребиваваше. На море не ми се иска да го водя, преди да е станал на 3г.

Инак има не лош басейн по пътя за Панчарево, веднага почти след отбивката се пада(от дясно)....едно хубаво местенце м/у черешовите градини. Има и тенискорт.

Елси - Белчин бани е станало вече $$$$$$$ (цифромания и страхотен гъч)! Жалко Sad

Има много хубав басейн в един от хотелите на "Замъка Хранков".

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Шани, много жалко ако е станало навалица на Белчин. Свекърите имат вила там, но това лято още не съм ходила.
А можеш ли да кажеш кой от хотелите на Хранков имаш предвид? И дали басеина е открит или закрит?

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, много жалко ако е станало навалица на Белчин. Свекърите имат вила там, но това лято още не съм ходила.
А можеш ли да кажеш кой от хотелите на Хранков имаш предвид? И дали басеина е открит или закрит?

Открит е и е много "гиздаво". Има детски басейн с разните му там пластмасовки къщички и пързалки на Чико... Дали не беше "Хавана Хранков"  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 195
Водя го,ами как!Като ни се ходи на нас Rolling EyesДаже на море го замъкнахме ей сега в неделя bowuu

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
До сега сме водили Дариа/на 1 година е/ на басейн в Боровец и на Девин, когато бяхме на почивка. Умира си за вода, също като нас с таткото и дори неще пояс, а направо в басейна скача, малката жаба.

В София не сме я водили.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И аз водя малкя от миналата година,тогава беш на 9-10 мес.И на Банкя и на Кубратово.Къпем го с нас в големите басейни и удоволствието е страхотно.И на морето го водихме миналото лято.Беше добре, че още не ходеше,а сега-не знам какво ще е 

# 11
  • Мнения: 1 077
ммм, с удоволстивие - само веднъж засега. Скача, пада, става. Два пъти цопна под вода и после ходи внимателно и си се успокоява "Няма, няма"  Mr. Green Водихме ги бебоците в Аквапарк на С.Петербург в Пловдив - има 2-3 места за дечица - изцяло детски басейн, дълбоко до над коляното за мен. В големия басейн има една много полегата страна, както и малко басейнче с "шандраванче" към другия голям басейн. Нищо не сме лепнали оттам. Flutter

# 12
  • Мнения: 800
ммм водих го ,ама беше голяма ужасия.Първо се радва на водата,после един хубав рев и в къщи 1crib

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 798
ммм, с удоволстивие - само веднъж засега. Скача, пада, става. Два пъти цопна под вода и после ходи внимателно и си се успокоява "Няма, няма" Mr. Green Водихме ги бебоците в Аквапарк на С.Петербург в Пловдив - има 2-3 места за дечица - изцяло детски басейн, дълбоко до над коляното за мен. В големия басейн има една много полегата страна, както и малко басейнче с "шандраванче" към другия голям басейн. Нищо не сме лепнали оттам. Flutter
Понеже бяхме заедно, да не преписвам Wink

# 14
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз не съм още, но възнамерявам това лято да го заведа на Шипково или Чифлик  Wink

Общи условия

Активация на акаунт