Да възвърнем естествения вид на косата

  • 849
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
скъпи мами имам голям проблем...с черна дълга(до кръста) коса съм и я бочдисвам черна...но в краищата е просто като метла и е много суха,а в корените се омазнва много бързо...мия я през ден,но от това още повече се омазнява. Пробвам какви ли не мехлеми,балсами,отвари,билки и незнам вече какво...давайте съвети...как да я накарам да бъде красива и естествена ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 749
Явно има нужда от подстригване.

# 2
  • Мнения: 93
постригвам я на месец Simple Smile никакъв ефект от това

# 3
  • Мнения: 4 629
Пробвай с витамини и пиене на повече вода

# 4
  • Мнения: 2 388
Ползвай подходящи измиващи средства за твоя тип коса.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Косата се храни до 10 см от корена...след това трябва да я подхранваш с разни маски...съвсем нормално е толкова дълга коса да е суха в краищата...пробвай домашни маски...виж в темата за тайната на дългата и здрава коса... Peace
а защо всъщност си подстригваш косата всеки месец...цъфти ли ти

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 21:52 от jorjeta

# 6
  • Мнения: 3 641
Подходящ шампоан, задължително кристали в краищата, маска веднъж седмично. Също така и домашно проготвена със зехтин, мед и жълтък. Ще блесне, няма начин Peace

# 7
  • Мнения: 1 085
Аз ти предлагам да я поскъсиш повечко.И аз бях с коса до кръста.Много си е харесвах , но почна да ме боли глава да ми капе да е като метла.Сега ми е малко под раменете и има голяма промяна.Коса расте , просто не стой да е чакаш да ти окапе.Направи малко промяна в себе си и почни да е подхранваш повече.Във форума има много теми даващи супер много информация за поддържане на косата.Направи си маски и давай напред.

# 8
  • Мнения: 1 176
Да,идеята за подстригване е добър съвет.Не много,но достатъчно,за да ти се посъживи косата.Понякога в желанието си да запазим дължината й,пропускаме да се погрижим за добрия й вид.И аз няколко пъти съм правила тази грешка.А ти казваш,че си пробвала много неща и няма подобрение.Остава ти да промениш дължината и да продължиш с маските и т.н.,за да я поддържаш.

Общи условия

Активация на акаунт