Имплантация с болка ,но без зацапване???

  • 46 291
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здравейте!Бих искала да попитам възможно и случвало ли се е на някой да усети имплантация,но тя,примерно,да не е придружена от зацапване?Питам,защото с моя позната водим спор по темата,дано не счетете темата за глупава и безсмислема!  bouquet

# 1
  • Мнения: 91
Не е задължително да има зацапване по време на имплантация.

# 2
  • Мнения: 862
Според мен едва ли би могла да се усети имплантацията толкова осезаемо. Как би отличила обикновена болка или лек бодеж в яйчника от имплантацията? Това прекалено вглеждане в случващото се в организма, води само да измислени симптоми и усещания. 
Незнам коя страна в спора с приятелката ти заемаш ти, но определено този, който казва че имплантацията се усеща, греши.

# 3
  • Мнения: 819
Ами аз лично смятам,че е цяло чудо да усетиш такова нещо,е,вероятно на някого се е случвало,ама ми звучи малко като"звучната овулация" от друга тема и ми е малко смешно,ще ме извинявате!

# 4
  • Мнения: 481
аз не съм усещала имплантация, но пък ще ви кажа една колежка какво ми разказа:
и при двете й бременности, точно на 7-мия ден от зачеването изведнъж й прилошава, пребледнява и припада за кратко. На втората бременност,понеже не е била очаквана, точно по това разбрала,че отново е бременна.
Организми всякакви - така че може пък и да се усети нещо - не слагайте всички под един знаменател!

# 5
  • Мнения: 135
А на кой ден след евентуално 3ачеване става имплантацията? Това 3нае ли се или няма точност?
хубав ден  bouquet

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Имплантацията не се усеща. Зародиш се имплантира...не канго да разбива дупки Crazy

# 7
  • Мнения: 135
намерих току сто несто ..имплантацията ставала на 7 ден след оплождането..ама това дето го намерих не бе6е много ясно написано

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
намерих току сто несто ..имплантацията ставала на 7 ден след оплождането..ама това дето го намерих не бе6е много ясно написано
И малко правописа пооправи Wink

# 9
  • Мнения: 3 294
Според мен едва ли би могла да се усети имплантацията толкова осезаемо. Как би отличила обикновена болка или лек бодеж в яйчника от имплантацията? Това прекалено вглеждане в случващото се в организма, води само да измислени симптоми и усещания. 
Незнам коя страна в спора с приятелката ти заемаш ти, но определено този, който казва че имплантацията се усеща, греши.

Напълно подкрепям Хри , няма начин да я усетиш и да я разграничиш от пробождане в яйчниците  Peace

# 10
  • Мнения: 1 247
Според мен едва ли би могла да се усети имплантацията толкова осезаемо. Как би отличила обикновена болка или лек бодеж в яйчника от имплантацията? Това прекалено вглеждане в случващото се в организма, води само да измислени симптоми и усещания. 
Незнам коя страна в спора с приятелката ти заемаш ти, но определено този, който казва че имплантацията се усеща, греши.

Напълно подкрепям Хри , няма начин да я усетиш и да я разграничиш от пробождане в яйчниците  Peace
подкрепям Хри и Минди Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 2 422
При всеки е различно може да усетиш пробождане или болка но не се знае дали това е имплантацията Wink

# 12
  • Мнения: 2 270
Според мен едва ли би могла да се усети имплантацията толкова осезаемо. Как би отличила обикновена болка или лек бодеж в яйчника от имплантацията? Това прекалено вглеждане в случващото се в организма, води само да измислени симптоми и усещания. 
Незнам коя страна в спора с приятелката ти заемаш ти, но определено този, който казва че имплантацията се усеща, греши.

Напълно подкрепям Хри , няма начин да я усетиш и да я разграничиш от пробождане в яйчниците  Peace
подкрепям Хри и Минди Peace Peace Peace

 Peace

# 13
  • Мнения: 1 165
Може и да не съм права.но аз лично не мисля че може да се усети имплантация-все пак става въпрос за клетка а не за...нещо с големината на орех примерно  newsm78

# 14
Ми аз при първата ми бременност усетих имплантацията. Болката ме събуди, а съм с доста мечи сън и рядко се будя. Но пък нямах зацапване.
Сега мисля че сам бременна отново правих един тест, положителен е, но още е рано да се радвам напълно след седмица ще правя втори и мисълта ми е че този път не съм усетила болка при имплантация само ме стегнаха яйчниците и усещах леко тъпи болки, но не са такива, които правят впечатление, но аз пък си търся признаци и нямам търпение да съм на 100% сигурна... Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт