помогнете ми

  • 1 127
  • 13
  •   1
Отговори
Търся най- добрия доктор! Преди около месец и нещо бебката ми се разболя и поддържа температура от 37 до 37,3 Направо ще полудея помогнете ми, кажете някой кадърен лекар, Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 677
А ти откъде си?  Rolling Eyes

# 2
ами от Ботевград съм но не е проблем да отида до София примерно

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ако си от София д-р Масларски във "Вита" иначе  37-37.3 не се води температура над 37.5 тогава може да се притесняваш, успех  Hug

# 4
  • Мнения: 2 907
Успокой се, 37.3 не е страшно. Бебетата имат така или иначе по-висока температура от възрастните. Малко над 37 изобщо не е фатално.
Бързо оздравяване  Peace

# 5
аз си мисля че при 37 има някакъв възпалителен процес

# 6
  • Мнения: 1 264
За твое успокоение заведи детето си на лекар.
А как разбра, че поддържа тази Т? Има ли нещо друго освен това, че Т е 37-37,3? Или я мериш от страх непрекъснато?
При бебетата Т се мери при определени условия.

# 7
ами премерих я защото имаше хрема

# 8
направиха и носен секрет и на него показа че има някаква инфекция

# 9
  • Мнения: 1 264
Аз останах с впечатление, че откак е било болно детето преди месец поддържа такава Т.
Не се притеснявай, заведи я на лекар щом е с хрема. Сигурно в Ботевград има и добър педиатър.
Прочети тази статия: http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-bebe/p6559.html

# 10
значи тя има Т от месец вече както и хрема но ми казват че не е нещо опасно обаче си мисля че не е нормално такава Т

# 11
  • Мнения: 1 264
Най-добре премери Т 10-15 минути след сън, като преди това я съблечеш голичка за няколко минути. Т при бебета се повишава и над 37 градуса от повече движение, от високата Т на въздуха. Причината е, че техните дробчета не са още добре развити и тялото не не може да се охлажда с дишането както при възрастните.
Щом са изолирали бактерия (предполагам) от секрета в носа трябва да са изписали и съответното лечение. Направи отново изследване и виж дали всичко вече е наред.
Лекар не мога да препоръчам, защото съм от Пловдив.

# 12
  • Мнения: 4 753
Освен това, ако мериш Т в дупето, мисля че се изваждаше 0.5 (май така беше  Thinking). Предполагам го знаеш, но за всеки случай имай го впредвид... Колко е голямо бебето??

# 13
ами тя е на 2 месеца, да знам че се свалят 5 десети наясно съм, имам още едно бебче на 1,6

Общи условия

Активация на акаунт