Някой знае ли какво се е случило в Борисовата градина?

  • 2 202
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Като видни клюкари неможе някой да не знае кога,как и защо са изгорели кафетата на детската площадка при Слона в Борисовата градина.Днес минах оттам и ги видях,търсих инфо във нета,но на нищо не попаднах

# 1
  • Мнения: 3 423
Мен ме вълнува повече атентатът в Истанбул.
Загинали са 13 души и са ранени към 70. PKK?

# 2
  • Мнения: 335
...кога,как и защо са изгорели кафетата на детската площадка при Слона в Борисовата градина...

Кой слон?
При костенурката ли?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
да при костенурката Peace

Мен ме вълнува повече атентатът в Истанбул.
Загинали са 13 души и са ранени към 70. PKK?
Що се касае до случакат в Борисовата градина питам от чисто любопитство,а не от вълнение.Атентата е съврем различна работа Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Изгоряли са кафетата в Борисовата през нощта на 25 срещу 26 юли,това знам,като инфо

# 5
  • Мнения: 4 916
Изгорели са. Наближава края на договора им за наем и собствениците подозират, че са подпалени от хора, които искат да наемат местата и да направят по-хубави кафенета.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Благодаря за инфото,задоволих си любопитството Peace

Наближава края на договора им за наем и собствениците подозират, че са подпалени от хора, които искат да наемат местата и да направят по-хубави кафенета.
И аз така предположих

# 7
  • Мнения: 1 753
Много гадно изглеждат, наистина  Sad И някак си тъжно - детските съоръжения стоят, а отзад все едно бомба е паднала... Даже моите щерки се качиха на кончетата да се возят. Пускам 1 левче, ама въртележката не я приема. Взех да се оглеждам да видя дали е включен кабелът и тогава видях ужасяващата картина отзад Confused
Отделен е въпросът, че заведенията изглеждаха доста ориенталски и нелицеприятно...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 827
 Rolling Eyes В събота следобяд бях там с детето.
Говорих с едните хора, които държат едното капанче.
Първото откъм стълбите кафе се е запалило в петък рано сутринта.
От там се е запалило и второто, по-малко изгорялото, тъй като е имало газова бутилка там. А пожарната малко е закъсняла.

Хората подаряваха бирата от хладилниците, които бяха опушени. Питах ги имали ли са застраховка и така. Пожелахме си по живо по здраво да се видим пак и пак. Пихме за тяхно здраве. Дано се оправят скоро. Аз съм им фен. Пия биричка и детето рипа на катерушките. 

Толкоз по темата.

# 9
  • Мнения: 700
В петък сутрин в 6:30 се изправих в леглото и видях черен стълб нейде към Стадион "Васил Левски". Обадих се на пожарната, казаха, че вече имат сигнал, но не могат да идентифицират къде точно е, то не че и аз много им помогнах, но поне отхвърлих предишния сигнал за зоологическата градина.
После по сутрешните блокове разбрах, че е детската площадка в Борисовата.
А междувременно си мислих, че тестват пироефектите за Металика...

# 10
  • Мнения: 467
Нямам идея, но звучи гадно:-(( Напоследък обаче явно е поредната мафиотска мода. В Слатина преди около месец изгоряха две кафета ( не съм сигурна май и трето но не съм го видяла) по едно и също време кажи-речи....
Дано ги оправят бързо, защото макар, че не са най-лицеприятните ( едното поне го бяха постегнали пролетно) нито от най-евтините, поне си познаваме хората, от които лично аз нямам оплаквания. Винаги са лъчезарни и обслужват нормално.

# 11
  • Мнения: 186
Я гледай ти!Сега от къде ще си купувам биричка?

# 12
  • Мнения: 134
Миналата седмица едната сутрин като тръгвах за работа
гореше заведението което е на язовирчето до Суходол

# 13
  • Мнения: 3 268
Олее,много гадно!Ние редовно ходим там,но бяхме на море миналата седмица и не знаех за инцидента.Вярно,че кафенетата бяха много мизерни.Дано направят нещо по-добро.Все пак ми стана неприятно,толкова спомени имаме там.

Общи условия

Активация на акаунт