дъщеря ми е много злояда, освен кисело мляко

  • 692
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
дъщеря ми от както съм я родила е скарана с яденето
докато беше бебенце  млякото за едно хранене го ядеше на два пъти или сучеше по 40 мин.( без преувеличение ) сега е на година и 9 месеца и единствено яде кисело мляко със шише , две кофички на 24ч. данон за пиене или тайфунен , мой и писна от време на време краставица или някалъв плод ама не да го яде а да го наръга, държи в уста смуче и после го плюе. А като я погледнеш не кльощав а си има кълки и корем, но ме притеснява да не я разболея или просто да и съсипя стомаха. зимата пробва разни ли зини да и дава "иди " мисля че.Лошото е, че на показалците на самите нокти има бели резки което ме тревожи   да не ви казвам какво казаха лекарите, че става друга темата   . Май на всичкото отгоре са тръгнали последните кътници - ръце в устата, ака по меко, зачервено дупе и кисело настроение. Та мили МАМИ споделих това което ме притеснява и ми поолекна 
 

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да й дадете Апитонин за апетити http://www.actavis.bg/NR/rdonlyres/D6D28DAA-870A-4526-912B-2F647 … 0/Apitonin_BG.pdf и съчетано с Мултисаностол по 5 мл. сутрин за 1 м.

Общи условия

Активация на акаунт