Бебе или овулация?

  • 1 190
  • 12
  •   1
Отговори
Незнам какво да си мисляjavascript:void(0);
newsm78   .Току що обърках тестовете за овулация с теста за бременност,който ми показа 2 чертички е едната е малко бледа,но я има.Според моите изчисления овуто  трябва да настъпи тия дни и започвах да си я проследявам с тест.Последно правихме .....2-3преди лелката.Тя също се отчете за 2-3дни.Пазехме си силите за овуто.Малко объркано става ,но така се развълнувах,че незнаех какво да правя.Първо с Вас споделям.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
 Praynig ха дано   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 399
Това е прекрасно Стефи!
Но все пак един малък въпрос: сигурна ли си че си изпълнила теста точно и че си го отчела в определеното време? Някои тестове дават фалшиво положителни резултати ако ги отчетеш след повече от 10 минути. Тъй като времето около овулацията е доста нетипично за положителен тест за бременост, аз бих опитала или с кръвен тест или бих повторила уринния тест утре сутринта с първа урина. Дано отново да видиш положителния резултат и тестът да не те е подвел!

# 3
# 4
Това е прекрасно Стефи!
Но все пак един малък въпрос: сигурна ли си че си изпълнила теста точно и че си го отчела в определеното време? Някои тестове дават фалшиво положителни резултати ако ги отчетеш след повече от 10 минути. Тъй като времето около овулацията е доста нетипично за положителен тест за бременост, аз бих опитала или с кръвен тест или бих повторила уринния тест утре сутринта с първа урина. Дано отново да видиш положителния резултат и тестът да не те е подвел!

  Тази втора чертичка е вече по ясна.Тя се появи веднага можеби за около минута.След като отчетох теста разбрах,че вместо да взема теста за овулация съм взела теста за бременност.Ама не мога да и повярвам.......то аз за овулация се тъкмях....

# 5
  • Мнения: 4 399
Около времето за М може да се получи прокървяване дори и когато има бременост. Ако си сигурна че всичко с теста е точно можеш да отидеш и на лекар за да провери дали всичко е наред след като си имала кървене.

# 6
  • Мнения: 1 441
Стефи, направи си още един тест за бременност - този път не по случайност Wink.
Ако е положителен - тичай на дофтор Grinning

# 7
  • Мнения: 721
Стефи, много се радвам за теб и си мисля, че е станало. Чак пък теста да бърка..... newsm78 Днес е петък. Кажи какво стана? Ходи ли на лекар?
Чакаме отговор Grinning

# 8
  • Мнения: 3 376
Дано да е станало! Имаш всички шансове. След като едно момиче в друга тема беше с положителен тест 10 дена преди М, значи всичко е възможно. Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 11 607
Моя съвет - утре сутринта преди да станеш и да си се раздвижила измери базалната температура. И в неделя пак! И направи тест за бременност. И все пак - не се настройвай за нещо хубаво,че то хубавото като дойдеш да бъдеш двойно по-щастлива!

И дано има деветмесечен резултат!!!!!!!! Praynig

# 10
Днес сутринта си направих втори тест,но този път за бременност,но с втората урина.Излезе една съвсем бледа вторачерта.Но до края на вечерта изчезна.Но като се замисля ние бебеправехме на 04,06,2005-след 2-3 имах М.ако евентуално е станало то теста за бременност толкова рано едва ли може да отчете нещо.Май започвам да си внушавам,но страшно много ми се гади и налитам само на кисело.Да има как ще изпия цялата бутилка оцет Embarassed

# 11
Около времето за М може да се получи прокървяване дори и когато има бременост. Ако си сигурна че всичко с теста е точно можеш да отидеш и на лекар за да провери дали всичко е наред след като си имала кървене.

  И аз съм чела ,че около времето за М може да се получи прокървяване,но моето беше 2-3-дни,а няколко дни преди това бебеправехме.То самото менстр.кървене няма ли да помете евентуално оплодената яйцеклетка?

# 12
  • Мнения: 296
Стискам палци да е бебе. Моят тест беше положителен 5 ндни преди очакваната М, при това направен вечерта.Така,че успех!

Общи условия

Активация на акаунт