Ясла N1, гр. Бургас /на Булаир и Републиканска/

  • 1 975
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте!
Ще се радвам да споделите мнението си за тази ясла в Бургас - групи, сестри, всичко,което се сетите. Най-вече - доволни ли сте от грижата, която се полага за мъниците.

# 1
  • Мнения: 2 577
Мога само да изкажа първите си впечатления от Директорката и мнение след един разговор.
Ами - кофти..... Аз живея на 2мин. от тази ясла, но детето ми е на Сан Стефано и двете основни причини са:
1. Сан Стефано са с парно, а на Републиканска с климатик - нали се сещаш тази стара къща с високи тавани как се стопля - и в игралнята ако е топло в мокрото и коридора дали ще ?
2. Разликата в Директорките

Иначе мнение не мога да дам за ситуацията вътре

# 2
  • Мнения: 1 701
Моя син е записан там. Септември, живот и здраве, тръгва... За сега първото ми впечатление от един разговор с персонала е, че са изключително любезни. Видях и мило отношение към децата, но разбира се само надникнах. Отзивите, които събрах за там, са както и за лекарите. Едни са много доволни, други - изобщо!
Ще проверя септември месец сама... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 598
Ами моят син е там. Май засега нямам оплаквания. Зора при нас беше докато тръгне, директорката доста ме мота, даже се бях отчаяла, че няма да ходи на ясла, чак на градина, но малко по-малко работата стана. Сега даже почти не реве сутрин. А на директорката въобще не съм се обаждала от как е тръгнал. За госпожите и лелките какво да ти кажа - едни и същи са си сигурно повече от 30 години. Важното е да ви вземат, и да имаш нерви да изчакаш месец два докато детето свикне и спре да реве сутрин. Това е от мен.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 08:31 от Танина

# 4
  • Мнения: 175
Аз съм чувала, че ги бият и ги оставят да ходят с наакани памперси. Лошото отношение ме притеснява, а другото ще го оправим, надявам се. Иначе от септември - живот и здраве, ще сме там...

# 5
  • Мнения: 1 701
Аз съм чувала, че ги бият и ги оставят да ходят с наакани памперси. Лошото отношение ме притеснява, а другото ще го оправим, надявам се. Иначе от септември - живот и здраве, ще сме там...
Joy Joy Joy

С какво ги бият?
А дали не чупят ръце и крака?

# 6
  • Мнения: 175
Конкретният случай, който визирам, е с книга по главата. Детето е приложило вкъщи "възпитателната" мярка върху сестра си - бебе - и е обяснило, че лелята в яслата така правела.
Не виждам какво смешно има в това...

# 7
  • Мнения: 2 577
За памперсите, шамарчетата и т.н. - не е въпрос на ясла, а на каква госпожа ще имате късмета да попаднете...

Както в яслите, така и в градините има доста госпожи, прилагащи методи, различни от наказването на стената, което е задължително

Майката на въпросното дете, допитала ли се е до въпросната леля за какво става въпрос?



# 8
  • Мнения: 175
Естествено - отговорът бил - много лудувал и не оставял другите деца да спят! В резултат на което, майката мести детето си в яслата на Сан Стефано. И поради факта, че и моят е инат, не ми се мисли, ако попадне на такава "възпитателка"!
Но както казваш, дано попаднем на човек  Peace

Общи условия

Активация на акаунт