Гинекологичен проблем!!! Моля, дайте ми съвет...

  • 16 272
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
От 1 ден ми се появи нещо странно в най-чувствителната женска област и засега още не знам какво да правя! Появи се дразнене и сякаш някаква лека секреция около клитора. Предполагам, че е протриване или някакво такова раздразнение тъй като имаше доста активност в областта тези дни (говоря за активност от страна на гаджето ми с език и ръце)Възможно е нещо да се е замъсрило, възпалило...но се притеснявам да не е нещо сериозно. Засега изчаквам да видя дали ще мине. Моля ви ако някой е имал подобен проблем или знае нещо по въпроса да ме посъветва!

# 1
  • София
  • Мнения: 708
Сигурно е протриване. Ако продължава, отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 347
протриването не секретира
може да е влагалищно възпаление или гъбички-секрета, който изтича тогава е с бактерий и дразни и нагоре

# 3
  • Мнения: 9 814
Най-вероятно е влагалищно възпаление.
По-добре иди на лекар.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Тя казва, че проблема не е във влагалището, а по-нагоре  newsm78

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Май си за лекар, щото тука само гадаем  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 492
И аз си мисля, че е протриване... като се има впредвид, че е имало "активност в областта".....  Mr. Green
Ако не отшуми за ден , два - заминавай на лекар...

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте отново! Мога да се похваля, че съм доста по-добре днес. Много се уплаших, че имам инфекция, но явно е някакво протриване плюс факта, че 1-2 дена преди това бях и на кола маска а козметичката ме маже с разни неща, които може да не са много добри за лигавиците и чувствителните места. Все още стискам палци все пак всичко да е наред! Благодаря за бързите отговори и ви пожелавам да не се сблусквате с такива проблеми- особено по тези органи, които трябва да носят само удоволствие!

# 8
Здравейте:) Аз съм 18-годишно момиче от София. Може би този форум не е точното място, където трябва да пиша, но беше единственото, което ми дойде наум. Имам гинекологични проблеми от доста време. Бях на лекар, но не се оправих въпреки лекарствата. Изобщо не бях доволна от гинеколога:( сега става все по-зле и започвам да се плаша сериозно. Обръщам се към вас с молба за помощ.. .ако някой може да ми препоръча добър лекар, то нека го направи....iи то бързо. Много ще съм задължена.

# 9
  • Мнения: 3 459
Здравейте:) Аз съм 18-годишно момиче от София. Може би този форум не е точното място, където трябва да пиша, но беше единственото, което ми дойде наум. Имам гинекологични проблеми от доста време. Бях на лекар, но не се оправих въпреки лекарствата. Изобщо не бях доволна от гинеколога:( сега става все по-зле и започвам да се плаша сериозно. Обръщам се към вас с молба за помощ.. .ако някой може да ми препоръча добър лекар, то нека го направи....iи то бързо. Много ще съм задължена.
Виж в Здравен справочник.
Там има бял списък на лекарите за гр. София  Peace

# 10
  • Мнения: 4 784
ericka005 радвам се, че си по-добре. Все пак ако усещането е неприятно, можеш да се консултираш с лекар. При подобен случай са ми предписвали мехлем Дефламол, който имаше страхотен ефект за отрицателно време.

# 11
NA MEN SU6TO MI SE POQVQVA6E OTVRATITELNO TE4ENIE S UJASNA MIRIZMA.PREDI MNOGO VREME SESTRAMI SE BE6E  UPLA6ILA OT NQKAKVO PODOBNO TE4ENIE.KAZAXA I 4E V USTATA SE NAMIRAT XILQDI BAKTERII KOGATO MI SPODELI NE I VQRVAX,NO V POSLEDSTVIE RE6IX DA ZABELEJA KOGA SE POQVQVA PRI MEN.USTANOViX,4E NA MUJA MI OT EZIKA NI6TO MI NQMA, NO SE POQVQVA OT MOQTA SLYUNKA(predi okolo 3 god. )OT MNOGO VREME MI SE PUKAT RUTSETE DO KRUV ,NE MINAVA S NI6TO I MINALATA GODINA USTANOVIXA,4E IMAM ALERGIA KUM MOITO SOBSTVENO TQLO NA NERVNA PO4VA.TAKA 4E MOJE DA E BILO OT TOVA.NO BUDI SIGURNA,4E OT PROTRIVANE NE SEKRETIRA I VTORO PROTRIVANETO MNOGO BOLI.NEZNAM NA KOLKO GODINI SI ,NO MI SE STRUVA,4E TRQBVA DA PONAU4I6 POVE4KO ZA POLOVIQ JIVOT ZA DA NQMA IZNENADI.PAZI SE-KAZVAM TI GO KATO MAIKA NA DU6TERQ.TSELUVKI

# 12
  • Мнения: 4 784
CHACHE прочети правилата на форума. Изрично е упоменато да се пише на кирилица. Писането с главни букви се приема за крещене.

# 13
sujalqvam,4e pi6a na latinitsa no jiveq v ispaniq,a tuk nqma kirilitsa.mislq 4e e po vajno kakvo pi6e,iskax samo ako moga da pomogna.

Общи условия

Активация на акаунт