Цветята за "ползване"

  • 706
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте, идеята за тази тема ми е следната ... всеки има цветя в къщи за красота, уют , НО
имате ли цветя вкъщи за да скриете нещо с тях или за да ги ползвате като "параван " за нещо си ?
Какви цветя ползвате и за какво точно ?

Аз имам идея да направя вкъщи разделение межди кухненската ниша и холната част с някакво пълзащо растение, но се опасявам, че светлината няма да му е достатъчна или по-точно се опитвам да намеря растение, което да расте бързо и да не обича много светина ...

Ще споделите ли опита си ?

# 1
  • Мнения: 48
Имах комшии, които си бяха преградили хола от спалнята. От вратата започваше голяма секция от край до край срещу нея беше разположена холова гарнитура. След нея по посока терасата беше разположена вид решетка /от пода до тавана/ изработена от дърво по която пълзяха цветя, а от другата страна беше спалнята, срещу която се падаше гардеробът,който беше част  от секцията. Само между секцията и решетката /решетката е перпендикулярна на секцията/ имаше оставено разтояние, за да се стига от вратата до спалнята и терасата. Не помня какъв вид бяха цветята, но като идея много ми харесваше. Вече не съм в същия град иначе можех да направя снимки и да ти ги покажа. Надявам се, че горе-долу си добила представа как изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт