Има ли някакво поверие за влязла птица у дома?

  • 14 840
  • 13
  •   1
Отговори
Има ли някакво поверие,ако птица влезе в къщата ти?Търсих из Интернет,но нищо не успях да открия по въпроса.

# 1
  • Мнения: 649
Бързо изхвърли всички килими и ножове!

# 2
  • Мнения: 505
Бързо изхвърли всички килими и ножове!
защо  Shocked
Вкъщи често влизат гълъби... Представям си в какъв преразход трябваше да бъдем....

# 3
  • Мнения: 528
Чувала съм, че ако те наака е за късмет.
Извинявам се за грозната дума.

# 4
  • Мнения: 2 212
Има - значи, че нямаш мрежи на прозорците и вратите  Laughing

# 5
  • Мнения: 784
Ако пък не свари да се наака, някой от семейството бързо трябва да се изака върху килима, иначе ще ви излети късмета от къщата. После следвай съвета за килимите и ножовете!

# 6
  • Мнения: 505
Ако пък не свари да се наака, някой от семейството бързо трябва да се изака върху килима, иначе ще ви излети късмета от къщата. После следвай съвета за килимите и ножовете!
Laughing Laughing Laughing

# 7
Ами наакал е. Crazy...но това за ножовете и килимите незнам дали ще го направя....

# 8
  • Мнения: 528
Ако пък не свари да се наака, някой от семейството бързо трябва да се изака върху килима, иначе ще ви излети късмета от къщата. После следвай съвета за килимите и ножовете!

Представих си го. Грозна гледка.

# 9
  • Мнения: 247
На щастие е!

# 10
  • Мнения: 2 388
Зависи каква е птицата.

# 11
Точно това,че не видях каква е...Аз малко се плаша от птици и като видях,че влиза побягнах към спалнята Crazy и тя после е излязла...Но предполагам,че е било гълъб.

# 12
  • Мнения: 2 803
Влезе ми вкъщи лястовичка, всичко наака. Казаха ми да пусна тото. Взех го на майтап. Нямаше печалба.

# 13
  • София
  • Мнения: 673
незнам за поверия, ама паниката е голяма, уж съм голямо момиче, пък и батко не помага особено много:)

Общи условия

Активация на акаунт