Температура до 37.2 в 6 г.с.????

  • 887
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте, момичета! Бременна съм в 6 г.с. Откакто разбрах радостната вест имах усещане, че съм постоянно с температура. От няколко дни я следя по-сериозно и варира от 36.8 до 37.2. Четох на няколко места, че не е опасна и до някъде е нормална тази температура в ранна бременност. Днес си направих задължителните кръвни изследвания и урина и утре ще излязат резултатите, за да може да ги коментирам с гинеколога. Предполагам, че ще разбера от тях, ако има някакъв проблем. Другия притеснителен момент е много ниското ми кръвно. Thinking По принцип съм с ниско кръвно, но последните 3-4 дни поддържам 80/40 , 80/50. Пробвам всякакви методи със солен айран, кафе, шоколад, пия много течности, но дори и да има ефект е твърде за кратко и пак не мога да достиган 90/60. Ще се консултирам с лекаря веднага , след като станат готови резултатите от изследванията, но все пак много се притеснявам!   Sad . Можете ли да ми дадете някакъв съвет как да се справя с двата проблема? Дали е нещо сериозно според вас??? Rolling Eyes Много ще се радвам да споделите малко опит с мен!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Чувала съм, че е нормално, дори мамчетата, които се опитват да забременеят се радват първо на този знак. За по-сигурно се консултирай с лекар! Лека бременност и здраво бебче на финала!

# 2
  • Мнения: 71
Напълно нормални неща по време на бременност.Т си я имах до 9 месец,а ниското кръвно така и не можахме да се справим с него и поради тази причина почти през цялата ми бременност бях в болнични,защото колабирах в автобусите докато пътувам за работа.Успешна и изпълнена с емоции бременност и на края здраво бебенце.  bouquet

# 3
  • Мнения: 260
За кръвното не мога да кажа нищо от личен опит, обаче това с температурата в никакъв случай не е проблем, съвсем нормално си е и аз имах през цялата бременност.
Честито и лека бременност   bouquet!

# 4
  • Мнения: 2 660
Първите седмици и аз имах сериозни проблеми с кръвното. Едва гледах, толкова ми беше ниско. Във форума четох, че помага да се пие айрян със сол. Позволявах си от време на време и по малко кола.

За температурата - и аз така съм чувала, че на бременните им е по-висока, но така и не успях да го констатирам по себе си. Два пъти вдигах температура като твоята, но и двата пъти се опитвах да се разболявам. Пих хомеопатични лекарства и се оправих.

# 5
  • Мнения: 9 814
За Т е нормално.
За ниското кръвно бих те посъветвала да пиеш много течности, яж шоколад.
Може и по някое по-леко кафе. Поне мен това ме спасяваше, иначе и аз имах кръвно почти през цялата бременност 70/40.

# 6
  • Мнения: 2 825
Нормална е да ти е по-висока температурата. Това е един от първите признаци за бременност.
За кръвното пий много течности, цитрусови сокове, кафе (най-добре с мляко), ако ти понася.

# 7
  • Мнения: 444
Благодаря, майчета! Hug Ще се постарая да пия повече течности и дано доки каже, че всичко е нормално с кръвното и температурата!  Laughing Благодаря ви, че ме успокоихте и дадохте кураж!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 069
Температурата не е висока за да се притесняваш.
Колкото до кръвното - много течности и по малко количка + всичко което си изброила и ти самата.
Лека бременност от мен Peace

# 9
  • Мнения: 1 795
И аз имах такава, повечето лекари ми казаха, че е нормална, не се тревожи, за кръвното съм чувала и аз за подсолен айран.

Общи условия

Активация на акаунт