трудно ми е да дишам

  • 2 795
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
здтравейте момичета в 37 седмица съм почти не ми достига въздух понякога вече доста често май споделете как сте били и вие притеснвяам се много

# 1
  • Мнения: 9 814
Трябва да е от напредналата бременност, но въпреки всичко се консултирай с гинеколога си.
Лично аз такива оплаквания не съм имала.

# 2
  • Мнения: 2 131
Трябва да е от напредналата бременност, но въпреки всичко се консултирай с гинеколога си.
И мен бебето ме притискаше накрая и на моменти трудно дишах. Обаче за оплаквания, свързани с бременността, не разчитай на форума, колкото и да е полезен по принцип. Задължително на лекар!

# 3
  • Мнения: 3 069
Обезателно се консултирай с лекаря си!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
Може и бебето да те притиска, но като се измести би трябвало да дишаш спокойно.А щом при теб се случва толкова често, направо си питай лекаря.

# 5
  • Мнения: 1 085
Консултирай се обезателно с лекар. Peace

# 6
  • Мнения: 4 335
И на мен ми се слу4ваше понякога,когато бебо ме притиснеше,но както ве4е са те посаветвали все пак се консултирай с лекаря следящ бременността ти Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 809
Аз имах същия проблем, едвам си поемах въздух, бебето притискаше диафрагмата. И беше така до последно, защото така и не слезе надолу. Но това беше при мен! Консултирай се с лекаря ти да си сигурна, че няма нещо друго.

# 8
  • Мнения: 2 068
и аз бях така  Confused не можех и да спя
Диазепам мускулно и проблема беше решен  Mr. Green
лекар ми го изписа да не си помислите нещо друго

# 9
  • София
  • Мнения: 574
И при мен беше така,особено нощно време.Оправих се след раждането.

# 10
  • Мнения: 991
Това си е един от редовните проблеми на напредналата бременност - бебето, растейки,  притиска всички вътрешни органи около него включително белите дробове. Не се притеснявай.

# 11
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз имах същия проблем, едвам си поемах въздух, бебето притискаше диафрагмата. И беше така до последно, защото така и не слезе надолу. Но това беше при мен! Консултирай се с лекаря ти да си сигурна, че няма нещо друго.
Много е мъчително и тягостно, но задължително кажи на АГ.

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 218
като родиш щи ти мине  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 080
като родиш щи ти мине  Simple Smile
Kakто и всички други неразположения!!!

# 14
  • Мнения: 1 131
Аз съм във 21 седмица и вече ми е трудно дишането

Общи условия

Активация на акаунт