Какво правите докато сте с бан?

  • 4 465
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Понеже съм още росен-пресен след поредния, амнайсти бан ми хрумна да ви попитам - Вие какво правите докато сте с бан? Как минава живота ви с бан?
Аз например, докато съм с бан и въпреки него, се старая да водя долу-горе пълноценен живот (което с бан е малко трудно, но както и да е). Открих че дори и с бан човек може да си намери интересни занимания с които да осмисли живота си. През последния бан например, успях да прочета една книга, вечер излизахме със съпругата на кафе, дори правихме няколко пъти секс... Подозирам че това и хареса и скоро очаквам да се сдуши с някоя модка да ми дават по-често бан.
С една дума макар и с бан открих че живота има и своите прекрасни черти. Няколко пъти вечер излизах на разходка в парка и слушах славеите как пеят.
Най-общо казано последния ми бан мина много добре.
Кажете при вас как е когато сте с бан. Как ви минава деня...

# 1
  • Мнения: 2 070
Трябва да благодариш на админите за бана. Щом на дърти години откриваш дребните радости от живота.
А представяш ли си и че аз успявам да вися във форума, да кърмя и чета на голямото дете, да сготвя и други битовистични неща? шесторъката Шива. Бан ли?Не мерси.

# 2
  • Мнения: 5 710
А аз мислех, че баннатите четат настървено и пишат постинги  в WORD, нещо като наужким.  Да не губят хъс и форма.

# 3
  • Мнения: 212
А представяш ли си и че аз успявам да вися във форума, да кърмя и чета на голямото дете, да сготвя и други битовистични неща? шесторъката Шива.

Може би ти трябва наистина един бан да си починеш малко. Знаеш ли след двуседмичен бан колко добре се чувства човек. Свеж и отпочинал. Няма ги тъмните кръгове под очите от недоспиването. Изобщо много добре се отразява на психиката и физиката. И на семейния живот се отразява добре забраната на форума Simple Smile

# 4
  • Мнения: 183
А аз мислех, че баннатите четат настървено и пишат постинги  в WORD, нещо като наужким.  Да не губят хъс и форма.
Joy  Joy  Joy

# 5
  • Мнения: 3 423
Опитай се пак да бъдеш нежен с мен и
съвсем ще ти оздравее семейният живот.

# 6
  • Мнения: 212
А аз мислех, че баннатите четат настървено и пишат постинги  в WORD, нещо като наужким.  Да не губят хъс и форма.

Ами той бана за това ебан. Не можеш да четеш и да пишеш. Така че няма как да четеш. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 212
Опитай се пак да бъдеш нежен с мен и

С теб винаги съм бил нежен, но понякога оставам неразбран за съжаление  Sad

# 8
  • Мнения: 677
Тва е отчетната на Борката ли? Какво правих, докато бях с бан, хаха. На кой му пука?!

# 9
  • Мнения: 335
Темата ме заинтригува.

# 10
  • Мнения: 3 405
А аз мислех, че баннатите четат настървено и пишат постинги  в WORD, нещо като наужким.  Да не губят хъс и форма.

Някои не могат да четат, но пък настървено пишат в скайп  Laughing

# 11
  • Мнения: 25 568
Не са ме банвали досега тук, но ще следя темата!  Mr. Green
Не се знае кога може да ми потрябва някоя идея...  Whistling

# 12
  • Мнения: 12 662
Не се представям, че някога могат да ме баннат, защото съм едно изключително мило и добре възпитано създание. Но ако все пак - ще си посипя главата с пепел, ще се завра в някое ъгълче и тихо ще си изгризвам ноктите. Дано ми стигнат.

# 13
  • Мнения: 982
Тва е отчетната на Борката ли? Какво правих, докато бях с бан, хаха. На кой му пука?!

Ако си бил с бан, можеш да разкажеш и ти какво си правил тогава.
Що пък да е отчетна?
Споделя момчето, пита...

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 09:13 от pe6ka

# 14
  • Мнения: 1 447
Не съм била до сега с бан,но ако стане веднага ще пиша как е минало времето ми.

Общи условия

Активация на акаунт