Какво си направих - запушен канал?

  • 527
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Нали знаете приказката, каквото сам си направиш и цяло село не може да ти направи!
Носих един сутиен, който ми е отпреди да забременея и чиито банели ме стягаха, два дни го носих. От днес сутринта ме боли лявата гърда, долу вляво, мека ми е, те са ми мекички още от как Спасчо беше на четири месеца, но ме боли и когато суче, дори повече. Има ли нещо, което трябва да направя или да седя и чакам да си мине. Също и страшно ме цепи главата, но е възможно да е от климатика на работата, че и врата ми се схвана чак. Повече там където бях днес няма да стоя.
Трябва ли да правя нещо специално и какво може да стане лошо от тук нататък?
Има ли връзка това, че ме боли главата?
Температура нямам.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Глътни един парацетамол (ефералган), вземи горещ душ, масажирай болното място и давай начесто на принца да суче от засегнатата гърда. Утре виж как си и пак ще мислим, ако трябва.

# 2
  • Мнения: 4 629
Може да те боли от притискането на банелите - да се е получило нещо като натъртване  Thinking

# 3
  • Мнения: 7 837
И аз имах запушване преди около месец и то то4но от подобен сутиен.  Лецитина свърши 4удесна работа.

# 4
  • Мнения: 8 451
Хмда,помага лецитинът и то много даже. bowuu

# 5
  • Мнения: 6 206
и лецитин е? Confused Embarassed

# 6
# 7
  • Мнения: 473
момичетата са ти казали какво да правиш, но аз само да добавя че на мен много ми помага в такъв случай и  зелев лист- върши чудеса просто!!!
Успех и бързо оправяне

# 8
  • София
  • Мнения: 2 249
Поля, само да ти каже, че при мен при по-сериозните запушвания, започваше да ме боли глава точно отзад, над врата и беше индикация да взема и по-сериозни мерки.

# 9
  • Мнения: 6 206
Благодаря, момичета.
Сега уж съм добре, дано е било от климатика.
Гърдата ме боли още обаче, предимно при допир. Ще си взема това лекарство лецитин и ще видя по нататък има ли нужда от нещо.
Ако трябва да се обръщам към доктор, какъв да бъде?
Е, като млада булка кърмачка не се изложих, сега на дърти години ядове ще бера. Close

# 10
  • Мнения: 6 206
И още една молба,
сега отивам на аптеката да си купя, ще взема канадския, моля кажете ми схема как да го пия.
Пак благодаря.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 249
4 пъти * 1200мг

Засега не го мисли лекаря, особено пък като нямаш температура. И продължавай да кърмиш често, за да се изчисти добре запушването.
И не се ядосвай - може да се случи по всяко време - не мен за първи път(за съж не и за последен) ми се случи когато Ради беше на 1г4м без никаква на пръв поглед причина (беше инфекциозен).

Общи условия

Активация на акаунт