Не дава да я преобичаме!

  • 1 475
  • 32
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Здравейте, мамчета!  bouquet
Имаме проблем с нашето момиченце още от първия ден у дома. Става въпрос за преобличането. Когато започна да я обличам тя реве ужасно! Имали ли сте този проблем, ако да - решихте ли го или той сам отшумя и кога? Много ме изнервя този истеричен плач и това дърпане! Сега за да не се налага да ми давате съвети, които вече съм изпробвала безуспешно, ще опиша накратко какво сме пробвали:
1. преобличане на различни места;
2. отвличане на вниманието с:
       - музика;
       - песни и танци;
       - играчки, дрънкалки, интересни за нея предмети;
       - тихо говорене, усмивки;
       - галене...
3. обличане в седнало положение;
4. обличане от горе надолу (първо краката);
5. много бавно и внимателно;
6. много бързо и с викане ( Embarassed не се гордея с този метод, но когато съм много изнервена се случва  Embarassed).
Това, което ме провокира да пусна тема е, че от известно време реве така дори когато й сменям памперса, без да я преобличам. Рев и когато я събличам... Вече незнам какво да правя... Моля ви, помагайте! Praynig

# 1
  • Мнения: 9 973
и при нас е същото
оставям без памперс

# 2
  • Мнения: 3 376
Ами ти си изброила всички възможни методи за справяне с проблема Laughing

Сина ни е така от първия си месец та досега.Оправия няма.

Надявам се като започне да се облича сам някой ден да не плаче толкова.

# 3
  • Мнения: 1 546
И дъщеря ми имаше подобен момент, но сякаш отшумя. Особен проблем имахме с обличането на якето пролетта Grinning Сега пак мрънка, особено на ръкавите  Mr. Green, но поне няма ревове и тръшканици.При нея най- помага някой (ако има кой) да се прави на маймуна отстрани  Mr. Green или да й дам да си играе с нещо забранено - телефон, ключове, дистанционни Wink

# 4
  • Мнения: 3 034
синът ми имаше такъв проблем, но отшумя към края на втория месец. явно му трябваше време да свикне  newsm78

# 5
  • Мнения: 577
Проблемът при нас е абсолютно същият най много плаче вечер след къпането когато се обличаме за сън направо ме докарва до лудост. Когато мъжа ми си е в къщи е малко по лесно, защото той го занимава и ревът е по - малко. Чувствам се рекордьорка по-бързо обличане. Simple Smile. Аз прилагам същите методи за обличане като теб, та дори някой път и високият тон просто е неизбежен когато напрежението е в повече

# 6
  • Мнения: 4 335
О,незнаех за този проблем Mr. GreenМи ние добре сме трьгнали по вашите стьпки,след пищенето в коли4ката и това от вас явно сме прихванали hahahaВ на4ален стадии сме сигурно щот ревем само,ако обли4ам нещо през главата.Споко,няма дя реве докато стане на 15 години я Mr. GreenЦелувки и ва 4акаме Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
Явно си пробвала всичко  newsm78 сещам се само да даваш забранени вещи, като ключове и телефон.
Стискай зъби ще мине / как го мразя това изречение не е истина/. Peace

# 8
  • Мнения: 583
Дъщеря ми се дереше/ буквално/ да към 2 месец. Сега вече само мрънка. Все си мисля, че това е период , който трябва просто да отмине.

# 9
  • Мнения: 1 763
Давам му биберон, докато го преобличам. Ако това не помогне, го оставям на спалнята, той се обръща по корем, мъчи се да пълзи, аз през това време го преобличам, както си е по корем. На мен ми е страшно неудобно, но поне е спокоен.

# 10
  • Мнения: 1 586
До третият месец и ние пищяхме и ревахме на всяко преобличане,но после престана,дано и при вас така стане! Peace

# 11
  • Мнения: 3 929
Синът ми беше на моменти така. Какво ли не съм прилагала, никакъв ефект нямаше. Беше просто период, който с времето отмина.

# 12
  • Мнения: 1 243
О това ми е познато и моята дъщеря е такава още от бебе сега е на 1г и7м и с триста зора се обличаме и събличаме.

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Синът ми беше на моменти така. Какво ли не съм прилагала, никакъв ефект нямаше. Беше просто период, който с времето отмина.
И при нас беше така!  Peace

# 14
  • Мнения: 864
 Joy Ще мине и ще го забравите,после ще започне сама да се съблича,и да тича гола из къщата  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт