Излекувани с Хомеопатия!

  • 15 503
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 735
Много ми се иска да направим тази тема хубава, позитивна и имаща смисъл.
Идеята ми е, всеки който е бил болен от нещо(каквото и да е то) и се е излекувал с Хомеопатия да сподели тук в тази тема от какво е бил болен, предписаното лекарство, процесът на излекуване и крайният резултат.

Иска ми се да съберем много успешни случаи, не знам дали ще успеем, но се надявам.
Ще помоля да пишат само тези, които са вече излекувани напълно, т.е., имат 100%-ов резултат.

Благодаря предварително на включилите се!  Hug

П.П: Ако е възможно, споменавайте и хомеопата, който ви е излекувал.

# 1
  • Мнения: 1 655
Защо е необходимо да се пише предписаното лекарство? Хомеопатията е с индивидуален подход, лекарствата не се предписват за болести, а за дадения човек. Да не вземе някой да се лекува по тази тема.

# 2
  • Мнения: 1 735
Всеки, който знае за какво иде реч разбира че лекарствата са строго индивидуални.
Все пак, интересно ще е да се напише и самото лекарство.

# 3
  • Мнения: 1 655
Не са много хората, които знаят за какво иде реч.
Не виждам кое му е интересното да се напише с какво лекарство се е провело лечението. Често то не е и едно, а последователност от лекарства, които следват развоя на картината на пациента в течение на лечението.

# 4
  • Мнения: 1 735
Като не ти е интересно, не чети.  Wink
На мен обаче ми е интересно и искам да чета точно това, за което съм помолила като автор на тази тема.
Май достатъчно разводнихме...
Ще помоля, ако има други офф-топици, да ми пишете на лични.

# 5
  • Мнения: 1 655
Опитвам се да обясня, че подобна тема е опасно да съществува, защото някой може да реши да се лекува със същите лекарства, с които се е лекувал друг с неговото заболяване.

# 6
  • Мнения: 1 735
Да, разбрах че се опитваш да кажеш това, но по тази логика трябва да забраним повечето книги за Хомеопатия, където са има описания на лекарствата + какво лекуват евентуално.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 095
Момичета, твърдението, че в спора се ражда истината е прекрасно, но от друга страна споровете могат и да са безмислени.
Лично за мен би било по-интересно не името на лекарството, а времето за което е преодолян проблема.

Ще обясня защо. Peace Например едното ми дете го лекуваха за нощно напикаване по традиционни методи 6 години и перспективата беше да не се оправи никога, да има отворени прешлени и да е мокър едва ли не доживот. Лекувахме се в МЦ Хирон при д-р Михайлова, не само с хомеопатия, а комбинирано лечение - коластра за затваряне на прешлените и хомеопатия за психологичните блокажи и детето за две години се оправи. Имената на лекарствата дори аз не ги знам. Даваха ги там на място и се записваха в картона. Не ме интересуват имената им. Интересува ме, че детето ми се оправи. Лекарството не беше едно, а се променяше в зависимост от реакцията на детето.  Hug Едва ли имената им ще свършат работа на друго дете, но други, които имат отворен и прешлени с коластрата ще си помогнат за затварянето, а с хомеопатията ще ускорят евентуално решението на проблема си. Hug Всичко е строго индивидуално.

# 8
  • Мнения: 1 735
Така е, понякога са безсмислени споровете.  Peace
Това за времето, което отнема лечението също ме интересува, добре би било да се знае.
А за името на лекарството, който иска да го сподели, който не иска да не го споделя(не мога да накарам никого насила), за мен ще бъде  интригуващо при всички положения.
Знам че всичко е строго индивидуално, точно това го прави още по-интерено.

# 9
  • Мнения: 1 753
Няма да споменавам всички инфекциозни заболявания, от които сме се излекували през последната година и половина.
Ще кажа само да миомите на свекърва ми. Лекува се в продължение на около половин година, а може би малко повече, когато вече се видя ефект - кръвоизливите спряха, миомите са на път да изчезнат, кръвните показатели влизат в норма. Това е. Не знам какви са били лекарствата, защото на няколко пъти ги сменя.
Радвам се, че свекърва ми тогава послужа мъжа ми и реши да пробва с хомеопатия. Иначе вече имаше час за хистероктомия (май така се казваше операцията, при която махат всички женски полови органи - матка, тръби и всичко...) и ден след това щяха да я оперират. Нея я хвана страх и избяга от болницата, отиде на хомеопат и от тогава, да чукам на дърво, нещата вървят на добре.

# 10
  • Мнения: 26
Имах прогресивно нарастващ полип в матката.
С 2 хомеопатични лекарства за около 2 месеца бе предизвикано цялостно остъргване на лигавицата-успях да видим,че преди МЦ бе стигнала до дебелина 3мм!!! А 4 дена след този цикъл полипа вече го нямаше.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 869
А двете лекарства едновременно ли ги пи или първо едното и след като свърши второто?

# 12
  • Мнения: 3 211
имало е доста такива теми.
За мен-възпаление на яйчници и пясък в бъбреците. За около 2 седмично лечение се изчисти.
За дъщеря ми-грип, скарлатина, варицела, херпеси, всички остри състояние са минавали много бързо-до 3дни, някои и след първия прием на лекарстовото.

# 13
  • Мнения: 26
Първото на половин час вземах по 5(общо 10) и след това от второто вземах 10 наведнъж по 2 пъти дневно.Лекарствата бяха от солите на доктор Шустър.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Значи могат да се вземат по два хомеопат. продукта едновременно. Защото тук навсякъде се пише, че истинските хомеопати лекували само с по един. Confused Ама така е колкото повече чете човек, повече се обърква...

Общи условия

Активация на акаунт