Въпросче за гадните бели бански...

  • 7 799
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Предполагам, че всеки, който е имал бял бански знае, как след известно време носене, в белия плат, особено ако има подплата, се "загнездват" миниатюрни песъчинки, които не искат да се махнат... #Cussing out
Това сигурно става с всички бански, но не си личи, защото песъчинките са съвсем фини и само на бяло се виждат...обаче като станат повече, започват да изглеждат като мръсотия...имах такъв бански (не изцяло бял) и вдигнах ръце от него след 2 години, а беше доста скъп и качествен. Тази година обаче - същото, и ми се иска да го оправя някак си - някой да знае някакъв трик, начин за справяне с този проблем?! Praynig

# 1
  • Мнения: 1 243
И моят бански е бял, и аз имам същия проблем  ooooh! Май няма спасение, освен да внимаваме на хавлията да не попада пясък, което ми се вижда непосилно.

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Ползвайте шезлонг!!

# 3
  • Мнения: 2 229
И моят бански е бял, и аз имам същия проблем  ooooh! Май няма спасение, освен да внимаваме на хавлията да не попада пясък, което ми се вижда непосилно.

Оххх... Cry
Ами аз направих грешката точно като бях с него да се замерям с мокър пясък и... Joy
Много се дразня...

Сега го кисна в студена вода, не че ще има много полза. Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746
Моят не е бял, а светлосин на бели цветя и гледам, че долнището ми има такива песъчинки., а само го носила не повече от 5-6 пъти  Close Търках ги, кво не правих- не излизат.

# 5
  • Мнения: 1 243
То търкането май повече усложнява нещата, защото песъчинките се набиват още - повече. Довечера ще питам майка ми, тя все измисля нещо да оправи такива проблеми  Peace

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам цял, чисто бял бански. Обличала съм го два-три пъти. Шезлонгът не помага - като влезеш във водата, пясъкът се набива и няма отървия.  Rolling Eyes
Какво ли не опитах, как ли не го киснах и прах - стои си пясъкът и това е.  Tired

# 7
  • Мнения: 528
Имам бял бански и май спасение няма
Носиш докато можеш и после нов  Confused

# 8
  • Мнения: 739
имах такъв светло-син и подобно се набиха песъчинки. пробвах да раширя леко с пръсти въпросния участък /от вътрешната страна на банския/ и с нокът лекичко да ги издраскам. материята беше много хубава и не се развали. начинанието имаше 80% успех. пробвайте, ако не сте, дано стане.

# 9
  • Мнения: 2 229
имах такъв светло-син и подобно се набиха песъчинки. пробвах да раширя леко с пръсти въпросния участък /от вътрешната страна на банския/ и с нокът лекичко да ги издраскам. материята беше много хубава и не се развали. начинанието имаше 80% успех. пробвайте, ако не сте, дано стане.

Това може да става за светли бански, но белите имат подплата за да не прозират и не виждам как ще стане без да се разтегне мнооого...

# 10
  • Мнения: 3 641
Моят е светло-розов, но няма оттърване от песъчинките. Така,че процедирам всеки път и нов, няма как Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 152
И какво като ползва? Нали като влезе във водата и пак ще влезе пясък...
Мен лично много ме радват секси мацки, с бял бански...защото след като се намокрят и... стават прозрачни!  Crazy Embarassed

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мен лично много ме радват секси мацки, с бял бански...защото след като се намокрят и... стават прозрачни!  Crazy Embarassed
Точно така. Кой ти гледа имало ли песъчинки по бялото, нямало ли! Joy

# 13
  • Мнения: 2 229
Мен лично много ме радват секси мацки, с бял бански...защото след като се намокрят и... стават прозрачни!  Crazy Embarassed
Точно така. Кой ти гледа имало ли песъчинки по бялото, нямало ли! Joy

Ммм всички бели бански, които съм имала, са били с 2-3 подплати и нищо не прозира...прецакала съм се... Laughing Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 4 746
Отдавна не съм срещала прозиращ бял бански, всички са с разни подплати или подплънки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт