слаб цикъл- съвети

  • 3 436
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Извинете - пуснах същата тема  там , където не трябва.
От известно време правим опити за бебе с мъжа ми и за първи път този месец цикълът ми не идва както трябва , а е ужасно слаб и кафеникав- просто по няколко капки.Моля за съвет , ако това може да е евентуална бременност кога да си направя тест , тъй като капките продължават вече четвърти ден , а ако не е - каква може да бъде причината?
Знам, че ще ми кажете да ида на гинеколог и ще го направя- но все пак да попитам за съвети.

# 1
  • Мнения: 242
веднага можеш да си направиш тест.новите тестове са много чувствителни и от първия ден ,в който ти закъснява може да покаже    EFN  или   EFP  .повечето вече са такива тестове,за които не е нужно първата урина,а просто урина!УСПЕХ....стискам палци

# 2
  • Мнения: 1 699
Дано да е бременност. PeaceНаправи си тест.А това кафеникавото кога ти започна-в деня в който трябваше да ти дойде или след закъснение?

# 3
  • Мнения: 45
в деня , когато трябваше да ми дойде. Аз реших , че просто е първия ден от цикъла , защото винаги ми започвна слабо. Но то така и не се засили.

# 4
  • Мнения: 2 423
Мари направи тест дано е бебе Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
Мари направи тест дано е бебе Praynig
Peace

# 6
  • Мнения: 45
не е бебе, за съжаление , направих си тест тази сутрин- утре на гинеколог- стискайте палци.

# 7
  • Свищов
  • Мнения: 209
Моя цикъл е така със слабо кръвотечение, но това се дължи на тънката ми лигавицата! Хайде утре да пишеш пак Praynig

Общи условия

Активация на акаунт