Взимате ли идеи за вашият дом от списания

  • 2 223
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 592
черпите ли идеи и вдъхновение като разглеждате българки списания насочени към домът ни
споделете ако сте попадали чрез списание на печеливша идея която да приложите в собствената ви къща
напоследък попадам на доста подробни снимки на красиви домове от които може доста да се''открадне'' и дори  като забележа някакви дребни нюанси  от интериора ми развиват въображението и ми се ще да ги осъществя  и  у нас

# 1
  • Мнения: 1 277
Все още не съм прилагала. Наскоро в едно списание срещнах една идея, която мисля да приложа в новата спалня (става дума за цветове на стена).
Виж, идеи от форума "крада" редовно  Simple Smile.

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да, харесала съм едно много оригинално решение за холна секция+бюро за компютър от Каса Брава. Скоро ще поръчваме обзавеждане на хола и ще видим как ще стане на практика.

# 3
  • Мнения: 127
Разбира се! Стига нещо да ми хареса и надувам главата на мъжа ми, поне докато не преразгледа идеята. Най- обичам списания с предложения за обзавеждане, но които да са от конкретен магазин или цех. Даже , ако има и посочена цена на артикулите съм още по доволна, да не се разкарвам напразно до магазина. Така си бях харесала едно водоподче за двора ,отиваме да го видим "на живо" и о, чудо цена "само" 659 лева. Е , ще вземем идеята от списанието ,ама водопадчето да си го държат в магазина.

# 4
  • Мнения: 1 844
определено взимам много идеи от списанията,насочени към обзавеждането.
някой път обаче на снимка стои доста по-различно от това как изглежда в действителност.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Взимам, и още как. Сега довършвам нов апартамент и както се досещате мъжката подкрепа в решенията за интериора е нулева. Така че списанията са от голяма полза.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
черпите ли идеи и вдъхновение като разглеждате българки списания насочени към домът ни
споделете ако сте попадали чрез списание на печеливша идея която да приложите в собствената ви къща
напоследък попадам на доста подробни снимки на красиви домове от които може доста да се''открадне'' и дори  като забележа някакви дребни нюанси  от интериора ми развиват въображението и ми се ще да ги осъществя  и  у нас
newsm78 Ей тоя въпрос ми събра очите!  #Crazy Ти сега ползваш купен компютър или си го направи сама? Че те за какво според теб са тези списания за обзавеждане? Да гледаме безполезни картинки ли?

# 7
  • Мнения: 2 388
Не, не съм вземала идеи. Дори не съм разглеждала такива списания, когато си "подреждахме" дома. В интернет също не съм гледала.

# 8
  • Мнения: 7 201
Не, не съм вземала идеи. Дори не съм разглеждала такива списания, когато си "подреждахме" дома. В интернет също не съм гледала.
Peace И аз,а ми се е искало.Но пък нямаме финансовата възможност за това...да се обзаведем по списание.  Confused

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз,а ми се е искало.Но пък нямаме финансовата възможност за това...да се обзаведем по списание.  Confused
То затова само идеи крадем и аз нямам 10 бона за марков италиански диван или нам си ква си авторска мебел, ама ако много харесам нещо може да се измисли алтернатива (например откраднах разни идеи за спалнята и за дневната). В случая с диваните за съжаление няма как  Confused

# 10
  • Мнения: 658
О, взимам си идейки и още как Peace
От такова едно списание преди време бях луднала по едн барплот, накрая не издържах, заразпитвах свекъра дали може да се бутне стената, той взе един чук, тук чукна,там, и събори стената
           Мъжо като се прибра вечерта #2gunfire #2gunfire #2gunfire
           Ама послле се кефеше и си пийва всяка неделя кайвенцето Wink

# 11
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
О, взимам си идейки и още как Peace
От такова едно списание преди време бях луднала по едн барплот, накрая не издържах, заразпитвах свекъра дали може да се бутне стената, той взе един чук, тук чукна,там, и събори стената
           Мъжо като се прибра вечерта #2gunfire #2gunfire #2gunfire
           Ама послле се кефеше и си пийва всяка неделя кайвенцето Wink

Евала на свекъра ти. Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 4 592
аз следя къщите тук http://www.bgdomove.com/index.php/2008-07-10-23-13-17
много ми харесаха двете детски стаи за момченцето и момиченцето , при върва възможност ще приложа някой неща у нас

# 13
  • Мнения: 206
Вероятно списанията за обзавеждане имат своята аудитория , но аз не съм от тях. Скоро ще обзавеждам апартамент и всичко което ми е необходимо като идеи го намирам в интернет. Ако днес ме вълнува това как искам да изглежда детската стая - просто го задавам като критерий за търсене и готово. Hug

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Вероятно списанията за обзавеждане имат своята аудитория , но аз не съм от тях. Скоро ще обзавеждам апартамент и всичко което ми е необходимо като идеи го намирам в интернет. Ако днес ме вълнува това как искам да изглежда детската стая - просто го задавам като критерий за търсене и готово. Hug
Ами, въпреки, че авторката е визирала точно списанията, мисля, че има предвид и други източници, не само тях.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт