Има ли възможност за забременяване???

  • 3 320
  • 12
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 211
Здравейте мили момичета,
пускам тази темичка, с надеждата,  като получа отговор, администраторите ако искат да я изтрият, за да не препълвам и без това обемния раздел  Simple Smile.

Въпросът ми е следния (моля не ме съдете, за невежеството, винаги съм се пазела и затова не съм вещта в тези сфери) - последният ми цикъл беше на 03.07.2008г.(5дни от 30 дневен цикъл).  На 26, 27, 28.07 сме правили секс без предпазни средства, като финишът, както може и се сещате е в мен  Cry. За уточнение, имам двурога матка... Дали може да съм потенциално влязла в света на бъдещите мами ????
 Благодаря предварително на знаещите ...

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 14:57 от Madleine

# 1
  • София
  • Мнения: 344
В раздел "Искам бебе" да говориш пишеш за опасТност от забременяване е доста странно.
Иначе по същество- всичко е възможно. Този метод е несигурен, не разчитай на този вид изчисления, ако не искаш бебе.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 211
Поправих се вече  Embarassed, напрегнато ми е и ми се иска да знам колкото се може по-бързо....

# 3
  • Мнения: 160
Миличка,по принцип всичко е възможно!Но за да е станало нещо то овулацията ти е трябвало да бъде много късна.Аз лично не вярвам да е станало нещо.Пожелавам ти късмет и дано нещата станат така както искаш!

# 4
  • Мнения: 1 085
Всички е възможно разбира се.Кога трябва да то дойде пак.Не е настъпила май датата за М. изчакай я и щом не искаш бебето дано да ти дойде.Ако не ти дойде тест и така.Но съветвам те първо да си изчакаш датата.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 211
Трябва да ми дойде около 3-5.08. Искам бебето, просто ситуацията и момента беше смущаващ, а и не знам така може ли да се получи нещо, затова се обърнах към вас....  newsm17

# 6
  • Мнения: 2 212
Поне до датата на цикъла не може да ти кажем нищо сигурно, изчакай очакваната дата и ако не ти е дошло си направи тест.

# 7
  • Мнения: 1 085
Поне до датата на цикъла не може да ти кажем нищо сигурно, изчакай очакваната дата и ако не ти е дошло си направи тест.
Подкрепям smile3521

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 211
Изпълнявам  newsm03

# 9
  • Мнения: 879
ако последния ти цикъл е дошъл на 5 юли, и имаш 30-дневен зикъл, това означава, че имаш овулация около 16-я ден, т.е около 21 юли може би си била в Овулация. Ако той е свършвал в теб след това, според мен нищо не е станало. Но ти ако искаш можеш да си вземеш тест за бременност и да видиш, защото според мен няма да е рано.Очаквания цикъл е в неделя, може би, така че утре ако си направиш тест, няма да е много рано.
Ще чакам твоя коментар и дано стане, както ти искаш. Успех!!!   bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 211
И аз ще си изчакам отговоря тези дни и ще Ви кажа. Яд ме е как сме устроени, да се дебнем ежедневно, само защото има 2-3 най-специални дни, в които евентуално се случват чудесaта. Ми не е честно  smile3515

# 11
  • Мнения: 1 085
За някои 2-3 дена са недостатъчни.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 480
Яд ме е как сме устроени, да се дебнем ежедневно, само защото има 2-3 най-специални дни, в които евентуално се случват чудесaта. Ми не е честно

Да, за съжаление са само два три дни и секса по часовник през тези дни се превръща в кошмар. Дано не ти се налага да се задълбаваш в темата, да следиш точно тези дни, а да си стане естествено и без "дебнене", когато му дойде времето.

Общи условия

Активация на акаунт