Отзиви от Грийн вилидж Рибарица

  • 3 496
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте! Ако някой е ходил в Грийн вилидж Рибарица ще се радвам да сподели впечатления!

# 1
  • Мнения: 84
Здравей!Това е най-ужасното място на което сме били!За нищо на света НЕ ОТИВАЙТЕ! Ако те интересуват повече подробности ще разкажа!

# 2
  • Мнения: 1 409
Ще съм ти благодарна ако разкажеш повече,ние също го гледахме скоро и се чудехме дали си заслужава

# 3
  • Мнения: 719
Ама защо да е ужасно,моля те сподели. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 124
Някакви отзиви за това място има ли в крайна сметка ?  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
Преди 4 -5 години бях ходила там и много ми хареса.И досега смятам, че това е най-добрият хотел, в който съм отсядала.Стаите са големи,добре обзаведени, с хубави тераси и гледки,с  музика в банята.Последното много ме впечатли, разнасяше се страхотен аромат в стаята.Закуската беше обилна и сервираха топли банички Heart EyesРесторантът беше добър.Единственото , което не ми допадна е, че басенът беше студен, но все пак е планина.Доколкото знам има още обновявания по него.Ще се очудя ,ако са развалили обслужването и там.

# 6
  • Мнения: 5 228
Преди 4 -5 години бях ходила там и много ми хареса.И досега смятам, че това е най-добрият хотел, в който съм отсядала.Стаите са големи,добре обзаведени, с хубави тераси и гледки,с  музика в банята.Последното много ме впечатли, разнасяше се страхотен аромат в стаята.Закуската беше обилна и сервираха топли банички Heart EyesРесторантът беше добър.Единственото , което не ми допадна е, че басенът беше студен, но все пак е планина.Доколкото знам има още обновявания по него.Ще се очудя ,ако са развалили обслужването и там.

Мисля, че говориш за Евъргрийн. Грийн вилидж е нещо ново.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 508
Сори, грешката е моя  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт