МБАЛ "Света София"

  • 1 095
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
МБАЛ "Света София"

Клиниката, в която работи Д-р Мазнейкова

http://www.mbal-sofia.com/

Интересува ме някой ходил ли е в тази болница за следене на бременост, генетични изследвания, амниоцинтеза ? Лежал ли е в АГ отделение за проблеми по време на бременност ? Раждане ?
Какви са ви впечатленията?

Благодаря предварително !

# 1
да аз съм била в патологията за задържане и съм очарована от отношението към пациентите .В момент когато ти е толкова тежко -както бях аз ,много е важно вниманието което ти се отделя.Благодарение на този прекрасен екип след няколко месеца се появи моето слънчице-Божидар.Дано не ти се налага да попадаш в това отделение но и другите доктори са много внимателни,успех.

# 2
  • Мнения: 8 163
Раждала съм там. Тогава ми се струваше добре. Нямам оплакване от отношението на екипа, нито от условията. Имай предвид, че раждах и лежах във ВИП.

Единственото, за което ги обвинявам е, че зорлем ми махнаха тапата по време на туширане, та родих седмица преди термина. Мисля, че имаше връзка с ангажиментите на докторката, която бях избрала.

# 3
  • Мнения: 4 070
Аз ходя там при д-р Благоева и се чудя дали да я избера за док. който да ми следи бременността???? Иначе съм доволна-само дето е 30 лв всеки преглед.

# 4
  • Мнения: 367
И аз родих там и съм горе долу доволна. Лекаря ме убеди да родя с вагинално хапче една седмица по-рано, за което сега съжалявам, но явно всичко при лекарите се планира. За следващ път ще си имам урок. Не съм доволна от отношението им към кърменето, или по-скоро липсата на такова. Иначе условията са добри. Там ходех и на месечни прегледи по време на бременността - преглеждаше ме Мазнейкова.

Общи условия

Активация на акаунт