Г. с. не отговарят на размера на бебето

  • 3 353
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Днес ми казаха, че съм почти в 11 г.с., но бебето е 9 г. седмици. Лекарката се вглеждаше 20 мин. без да обели дума. Тя не е моята лекарка, защото моята е в отпуск, но тъй като ми беше доста напрегнато тези дни реших да отида и да видя как растеме. Моята лекарка също ми беше казала, че сме малко по-малки, но това можело да означава, че съм заченала по-късно. На някой случвало ли му се е това.

# 1
  • Мнения: 10 982
Нормално е, не се притеснявай. Видеозоните често показват разлика от +-2-3 седмици. Възможно е и да си заченала по-късно.

# 2
  • Мнения: 428
Често се случва. И при мен в началото показваше 2 седмици назад, с напредването на бременността нещата си дойдоха на мястото. 

# 3
  • Мнения: 583
При мен също имаше разминаване +2 седмици, бебето се роди 1 преди термина. Няма страшно.

# 4
  • Мнения: 1 006
Спокойно!На мен пък ми казваха,че бебето ми ще бъде много едро и ще се роди две седмици по-рано.Но нито едното,нито другото излезе вярно.

# 5
  • Мнения: 1 243
Нормално е, не се притеснявай. Видеозоните често показват разлика от +-2-3 седмици. Възможно е и да си заченала по-късно.
Peace

# 6
  • Мнения: 203
Спокойно видеозоните дават до 2 седмици отклоение..често се случва...лека бременност и не се притеснявай излишно  bouquet

# 7
  • Мнения: 511
При втората бременност миказаха,че бебето расте с две седмици по-назад отколкото  уж трябвало,ама аз въобще не си го слагах.Бяха ми казали,че ще е малко до 3кг.
Хич не се претеснявай,то ще си ги давакса Peace

# 8
  • Мнения: 4 753
Не се притеснявай, често се случва... На мен пък ми казваха, че бебето е голямо, а си се роди напълно нормално...  Peace

# 9
  • Мнения: 4 335
Такава разлика е сьвсем допустима,а и ехографите на са то4ни на 100%.Не се притеснявай и лека бременност Peace

# 10
  • Мнения: 525
Благодаря ви, целувам ви   bouquet

# 11
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И при нас почти винаги е имало разминаване в седмиците. Един път ми казваха че е по мъничък, а с напредването на бременността все ми казваха че върви с 2 седмици напред и ще родя гигант. Даже умуваха за секцио. Родих си нормално, малкия беше 3.700. Нямаше нищо общо с 5 килограмовото бебе, което ми казваха че ще родя.

# 12
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
При нас пък в началото на бременноста ни казваха, че сме големи, а към края ни изкарваха почти 2 седмици назад.  #Crazy Бебка се роди 2600, три седмици преди термина и всичко си й е наред, да чукна на дърво.
Спокойно, всичко ще бъде наред! Лека и спокойна бременност ти желая!  Hug

# 13
  • Мнения: 9 973
скоро имаше същата тема
не се притеснявай,малко е бебето за да се даде точна информация

# 14
  • Мнения: 4 070
A aз в петък и днес бях на лекар-единия път на ехограх, др. на ултразвук при 2 различни лекарки и двете ми казват че е с малко по- голямо бебето (11 г.с.) ставяа въпрос за разлика от 2-3 дни, възможно ли е зачеването да е било по-ранно просто (т.е. няколко дни по-рано) понеже аз имам плаваща уволация(или е много рано или е много късно)???

Общи условия

Активация на акаунт